Klinika poszukuje lekarzy – Siedlce

Nowe
Aktualizacja
19 1
Klinika poszukuje lekarzy – Siedlce

praca

Stanowisko
Dentysta po specjalizacji
Województwo
Mazowieckie
Miasto
Siedlce
Telefon kontaktowy
660454100
E-mail kontaktowy

poszukujmy do zespołu lekarza stomatologa ze specjalizacją I stopnia w dziedzinie stomatologii zachowawczej z endodoncją, do wykonywania zabiegów w znieczuleniu ogólnym.

Ze względu na rozwój naszej firmy, poszukujmy do zespołu lekarza stomatologa ze specjalizacją I stopnia w dziedzinie stomatologii zachowawczej z endodoncją, do wykonywania zabiegów w znieczuleniu ogólnym.

Oferujmy: Pracę w nowoczesnej Klinice, grafik dostosowany indywidualnie, prężny i zgrany zespół.

W naszych gabinetach znajdują się mikroskop, RVG, nowoczesny unit, pełny endopakiet oraz wiele innych nowoczesnych rozwiązań stomatologicznych. Posiadamy obszerną bazę pacjentów.

Regularne szkolenia wewnętrzne pomagają w zdobyciu wiedzy, ale także przybliżają relacje grupy.

Zapewniamy atrakcyjne zarobki.

Wymagamy: aktywnego zaangażowania w wykonywaną pracę gotowości do pracy w zespole dążenia do ciągłego podnoszenia kwalifikacji mile widziane doświadczenie w pracy z użyciem mikroskopu

Nasze Centrum znajduje się w samym sercu Siedlec.

Jeżeli jesteś zainteresowany(a), lub znasz kogoś szukającego pracy, lub chcącego ją zmienić – proszę o kontakt: praca@grupaniewinski.pl 880641284

Czy
wiesz, że...
  • Trzeba cieszyć się dniem dzisiejszym, bo jutro mogą Cię boleć zęby.
  • Najmniej bolesne podanie znieczulenia przypisują sobie mieszkańcy woj. podlaskiego, gdzie 33% osób skarżyło się na dolegliwości podczas podania znieczulenia. Najbardziej natomiast z lubuskiego – 54% osób podawało ból przy aplikacji znieczulenia.
  • 60% Polaków deklaruje, że woli zażywać leki przeciwbólowe, w razie bólu zęba i przeczekać go, niż udać się do stomatologa.
FAQ
NEWSLETTER
Chcesz być na bieżąco i wiedzieć o najnowszysch zdarzeniach przed innymi? Zapisz się do naszego newslettera!

Menu

Zwiń menu >>
X
X
X