Higienistka Stomatologiczna - Medicover Stomatologia Bielsko-Biała

Aktualizacja
Higienistka Stomatologiczna - Medicover Stomatologia Bielsko-Biała

praca

Stanowisko
Pomoc stomatologiczna
Województwo
Śląskie
Miasto
Bielsko-Biala
Telefon kontaktowy
692702299

Dołącz do zespołu nowego centrum stomatologii w Bielsko-Białej! lokalizacja: ul. Teodora Tomasza Jeża 29, Bielsko-Biała link do aplikowania: https://bit.ly/3wYOqdE

Na co dzień będziesz odpowiadać za: – Przygotowanie gabinetu stomatologicznego do pracy z lekarzem, – Asystowanie przy zabiegach stomatologicznych (standard pracy na 4 ręce), – Samodzielne wykonywanie zabiegów higienizacji (jeżeli posiadasz dyplom higienistki), – Sterylizację narzędzi i materiałów, – W ramach rozwoju możliwość pracy z doświadczonymi lekarzami z tytułem specjalisty, także przy skomplikowanych i ciekawych zabiegach.

Wystarczy, że posiadasz: – zapał do pracy i zależy Ci na dobrej atmosferze w zespole, – wykształcenie minimum średnie, – dyplom potwierdzający zawód higienistki stomatologicznej lub jesteś tuż przed egzaminem, – książeczkę SANEPID, – mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Pracując w naszym Zespole, otrzymasz: -zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub zlecenie, – pracę w gabinecie przy pacjencie, nie w recepcji, – grafik który pozwoli Ci zaplanować wolny czas, – wsparcie ekipy sprzątającej i pracowników administracyjnych oraz Koordynatora Stomatologii w codziennych zadaniach, – system premiowy, – możliwość zdobywania nowej wiedzy oraz rozwoju poprzez udział w szkoleniach i warsztatach (stacjonarnych i online) – pełne zaplecze dobrze funkcjonującej, nowoczesnej kliniki, – benefity: prywatna opieka medyczna dla Ciebie i Twojej rodziny; dostęp i dofinansowanie platformy Medicover Benefits,(in. bilety do kina, teatru, karnety sportowe) zniżki na usługi i produkty oferowane przez spółki Medicover, grupowe ubezpieczenie NNW i inne.

Aplikuj przez formularz lub wyślij CV na maila! https://bit.ly/3wYOqdE dorota.lutynska@medicover.pl

NEWSLETTER
Chcesz być na bieżąco i wiedzieć o najnowszysch zdarzeniach przed innymi? Zapisz się do naszego newslettera!

Menu

Zwiń menu >>
X
X
X