Szczegóły opinii

4.8 1
Pierwsza klasa!
Ocena ogólna
 
4.8
Czystość
 
5.0
Jakość usług
 
5.0
Podejście do pacjenta
 
5.0
Dobre ceny
 
4.0
Wposażenie
 
5.0
Wspaniała opieka, fachowość i niesamowita dokładność, a do tego precyzja wykonania. Jestem zachwycona. Wielu pajcentów przyjeżdża z zagranicy bo Pani Monika Oleksy i jej gabinety są znane już poza krajem. Gorąco polecam.
A
Zgłoś tę recenzję Czy ta recenzja była dla Ciebie pomocna? 4 0

Komentarze

Masz już konto?
Czy
wiesz, że...
  • Pacjenci korzystający z usług w ramach NFZ o 9% częściej deklarują, że boją się dentysty.
  • Dzieci śmieją się około 400 razy dziennie. Dorośli ... tylko 15.
  • W Japonii "yaeba" czyli "krzywe zęby" są uważane za urocze i atrakcyjne. Nastolatki często poddają się operacji wykrzywienia zębów, by wyglądać bardziej atrakcyjnie.
FAQ
NEWSLETTER
Chcesz być na bieżąco i wiedzieć o najnowszysch zdarzeniach przed innymi? Zapisz się do naszego newslettera!

Menu

Zwiń menu >>