Gabinet stomatologiczny nawiąże współpracę z lekarzem dentystą.

Aktualizacja

praca

Stanowisko
Dentysta
Województwo
Mazowieckie
Miasto
Warszawa
Telefon kontaktowy
502275572
E-mail kontaktowy

Gabinet stomatologiczny nawiąże współpracę z lekarzami dentystami w zakresie stomatologii zachowawczej, endodoncji (także pod mikroskopem), protetyki oraz chirurgii.

Gabinet stomatologiczny w Warszawie (Praga Południe), nawiąże współpracę z lekarzami dentystami w zakresie stomatologii zachowawczej, endodoncji (także pod mikroskopem), protetyki oraz chirurgii. Zapewniamy rozwój oraz w pełni wyposażone gabinety w nowoczesny sprzęt oraz materiały. Gwarantujemy przyjazną atmosferę i pracę w miłym i bardzo zgranym zespole. Bezwzględnie od kandydatów oczekujemy min. 3-letniego doświadczenia (nie wliczając stażu) ze znajomością współczesnych rozwiązań stomatologicznych. Nie współpracujemy z NFZ. Bardzo duża baza pacjentów. Zastrzegamy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Prosimy o załączenie klauzuli o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych.

Czy
wiesz, że...
  • W Japonii "yaeba" czyli "krzywe zęby" są uważane za urocze i atrakcyjne. Nastolatki często poddają się operacji wykrzywienia zębów, by wyglądać bardziej atrakcyjnie.
  • 50% osób podczas spotkania w pierwszej kolejności zwraca uwagę na uśmiech drugiej osoby.
  • 32% Amerykanów podaje nieświeży oddech jako najgorszą cechę współpracownika.
FAQ
NEWSLETTER
Chcesz być na bieżąco i wiedzieć o najnowszysch zdarzeniach przed innymi? Zapisz się do naszego newslettera!

Menu

Zwiń menu >>
X
X
X