Szczegóły opinii

1.0 1
Gabinety prywatne Luty 01, 2015 1394
Nie polecam!!
Ocena ogólna
 
1.0
Czystość
 
1.0
Jakość usług
 
1.0
Podejście do pacjenta
 
1.0
Dobre ceny
 
1.0
Wposażenie
 
1.0
Absolutnie nie polecam oraz przestrzegam przed leczeniem u tego stomatologa! Niechlujnie i niezgodnie ze sztuką lekarską wykonane leczenie zęba kanałowego (wypełnienie do 2/3 długości kanałów), które doprowadziło do uszkodzenia miazgi zębowej i konieczności leczenia u endodonty. Pomimo ostrego bólu lekarz nie dał możliwości przeprowadzenia ponownej wizyty wcześniej niż za tydzień zapewniając, że ból ustanie. Po kilku telefonach kazał "dać sobie spokój", nie odbierał telefonów, a po wysłaniu zdjęć powstałej opuchlizny i ropienia nakłaniał do kupna antybiotyków bez wypisania recepty. Oczywiście brak chęci ze strony lekarza do zwrotu środków oraz przyznania się do winy. Jeśli ktoś chcę zachować zęby w dobrej kondycji sugeruję omijać tego stomatologa szerokim łukiem!!!!!

Maciej Ferenc.
M
Zgłoś tę recenzję Czy ta recenzja była dla Ciebie pomocna? 2 0

Komentarze

Masz już konto?
Czy
wiesz, że...
  • Według niedawnego sondażu amerykańskiej Akademii Stomatologii kosmetycznej, 92% Amerykanów uważa, że atrakcyjny uśmiech jest ważnym atutem życia społecznego.
  • W Japonii "yaeba" czyli "krzywe zęby" są uważane za urocze i atrakcyjne. Nastolatki często poddają się operacji wykrzywienia zębów, by wyglądać bardziej atrakcyjnie.
  • Czas może zabrać zęby, ale nie zabierze uśmiechu.
FAQ
NEWSLETTER
Chcesz być na bieżąco i wiedzieć o najnowszysch zdarzeniach przed innymi? Zapisz się do naszego newslettera!

Menu

Zwiń menu >>