Szczegóły opinii

5.0 3
Gabinety prywatne Luty 06, 2024 238
Polecam
Ocena ogólna
 
5.0
Czystość
 
5.0
Jakość usług
 
5.0
Podejście do pacjenta
 
5.0
Dobre ceny
 
5.0
Wposażenie
 
5.0
Szczerze polecam wizyty u Dr Ani Z. Bardzo konkretna, miła i pełna pasji do stomatologii osoba. Trafiłam do niej z bólem , przeleczyla kanałowo zęba a następnie kontynuowałam u niej leczenie wraz z rodzina. Nigdy nie miałam tak pięknie zrobionych zębów. Pani Doktor dba o każdą bruzdkę w zębie przez co wyglądają naturalnie i w końcu nie wchodzi mi jedzenie między zęby. Że świecą szukać tak dokładnej osoby. Pozdrawiam cały zespół!
M
Zgłoś tę recenzję Czy ta recenzja była dla Ciebie pomocna? 1 0

Komentarze

Masz już konto?
Czy
wiesz, że...
  • Jeśli będziesz pocierał zęby wewnętrzną stroną skórki od banana przez ok. 2 minuty, minerały zawarte w skórce banana przenikną do Twoich zębów i w efekcie staną się one bielsze.
  • Czas może zabrać zęby, ale nie zabierze uśmiechu.
  • Według niedawnego sondażu amerykańskiej Akademii Stomatologii kosmetycznej, 92% Amerykanów uważa, że atrakcyjny uśmiech jest ważnym atutem życia społecznego.
FAQ
NEWSLETTER
Chcesz być na bieżąco i wiedzieć o najnowszysch zdarzeniach przed innymi? Zapisz się do naszego newslettera!

Menu

Zwiń menu >>