Szczegóły opinii

5.0 3
Gabinety prywatne Luty 06, 2024 238
Odratowanie górnej jedynki :-))
Ocena ogólna
 
5.0
Czystość
 
5.0
Jakość usług
 
5.0
Podejście do pacjenta
 
5.0
Dobre ceny
 
5.0
Wposażenie
 
5.0
Pani chirurg,młodziutka dziewczyna, miła uśmiechnięta, bardzo delikatna. Odbudowała mi cały ząbek jedynkę górna.
Zero bólu. Podejście do pacjenta wzorowe.

Polecam wszystkim:-)))
W
Zgłoś tę recenzję Czy ta recenzja była dla Ciebie pomocna? 0 0

Komentarze

Masz już konto?
NEWSLETTER
Chcesz być na bieżąco i wiedzieć o najnowszysch zdarzeniach przed innymi? Zapisz się do naszego newslettera!

Menu

Zwiń menu >>