Szczegóły opinii

5.0 1
Polecam usługi AN-DENT
Ocena ogólna
 
5.0
Czystość
 
5.0
Jakość usług
 
5.0
Podejście do pacjenta
 
5.0
Dobre ceny
 
5.0
Wposażenie
 
5.0
Chcę podziekować tą drogą Pani dr Andrzejewskiej Annie za wyleczenie zębów u mojego syna Maćka (12 lat). Temat był trudny, bo syn panicznie bał się dentysty, a po 3 wizytach, sam powiedział, że było ok, nic nie bolało itd. Podejście Pani dr do dzieci jest na wysokim poziomie wiedzy nabytej w wieloletniej praktyce. Dziękuję i pozdrawiam personel AN-DENT za miłą obsługę.
Zgłoś tę recenzję Czy ta recenzja była dla Ciebie pomocna? 0 0

Komentarze

Masz już konto?
Czy
wiesz, że...
  • Aparatem na zęby, zdjęcia nie zrobisz.
  • Według niedawnego sondażu amerykańskiej Akademii Stomatologii kosmetycznej, 92% Amerykanów uważa, że atrakcyjny uśmiech jest ważnym atutem życia społecznego.
  • Badania wskazują, że 40% badanych po otrzymaniu znieczulenia, dzięki któremu nie czuło bólu, chętniej odwiedza dentystę.
FAQ
NEWSLETTER
Chcesz być na bieżąco i wiedzieć o najnowszysch zdarzeniach przed innymi? Zapisz się do naszego newslettera!

Menu

Zwiń menu >>