Destylator / destylarka MELAdest 65 - używany, w pełni sprawny

Aktualizacja

Giełda

Oferta przeznaczona dla
  • Gabinetu
Miasto
Lublin
Województwo
Lubelskie
Telefon kontaktowy
514 910 881

Destylator / destylarka MELAdest 65 - używany, w pełni sprawny

Sprzedam używaną, w pełni sprawną destylarkę MELAdest 65.

Destylator oferuje szybkie i ekonomiczne zaopatrzenie w wodę destylowaną.

Ten praktyczny destylator wody produkuje wodę o najwyższej jakości, zgodnie z tym, co stanowi jedną z tradycjonalnych metod uzdatniania wody. Po włączeniu urządzenia, temperatura wody rośnie i uchodzące gorące gazy są wyprowadzane poprzez otwór. Temperatura wody wzrasta do 100°C i zaczyna wrzeć. Podczas odparowania, chemikalia, sole i zabrudzenia pozostają w pojemniku. Strumień wypływa przez system chłodzenia w górnej części, gdzie woda skrapla się, wychładza i następnie spływa jako woda destylowana do zbiornika.

Wydajność: ok. 0,7 l/h Moc pobierana:585 W Zasilanie: 230 V Zbiornik na wodę: 4 l Wymiary: 39 x 25 x 25 cm Waga: 3 kg Zdjęcia przedstawiają dokładnie oferowany egzemplarz.

Czy
wiesz, że...
  • W Japonii "yaeba" czyli "krzywe zęby" są uważane za urocze i atrakcyjne. Nastolatki często poddają się operacji wykrzywienia zębów, by wyglądać bardziej atrakcyjnie.
  • Ludzie, którzy są praworęczny zazwyczaj żują pokarm na prawej stronie ust. Leworęczni - po lewej stronie.
  • Według niedawnego sondażu amerykańskiej Akademii Stomatologii kosmetycznej, 92% Amerykanów uważa, że atrakcyjny uśmiech jest ważnym atutem życia społecznego.
FAQ
NEWSLETTER
Chcesz być na bieżąco i wiedzieć o najnowszysch zdarzeniach przed innymi? Zapisz się do naszego newslettera!

Menu

Zwiń menu >>
X
X
X