Dentysta Stomatolog Szczecin Dental Art

Hot
Updated Lipiec 25, 2020
Profesjonalny stomatolog Szczecin

Lokalizacja

Województwo
Zachodniopomorskie
Miasto
Ulica
Plac Rodła
Numer domu
8
Kod pocztowy
70-419

Szczegóły

Nazwisko lub nazwa gabinetu
Dental Art
Telefon stacjonarny
91 431 54 81
Specjalizacja i usługi gabinetu
 • Stomatologia ogólna
 • Stomatologia zachowawcza
 • Profilaktyka (fluorkowanie, lakowanie)
 • Stomatologia estetyczna (wybielanie)
 • Chirurgia (usuwanie zębów, resekcje)
 • Protetyka (protezy ruchome)
 • Protetyka (korony, mosty, porcelana)
 • Periodontologia (choroby przyzębia)
 • Ozonoterapia (leczenie próchnicy ozonem)
 • Endodoncja (leczenie kanałowe)
 • Implantologia
 • Implantoprotetyka
 • Laseroterapia

Nowoczesny gabinet stomatologiczny Dental Art zaprasza osoby chcące odmienić swój uśmiech. Kompleksowo zajmujemy się stomatologią ogólną, a w szczególności implatologią. Świetny zespół i nowoczesny sprzęt zapewnia perfekcyjne i skuteczne leczenie.

Gabinet stomatologiczny Dental Art zlokalizowany w centrum Szczecina to połączenie doskonałych umiejętności lekarzy oraz najnowszych technologii. Markowe materiały i sprzęt czołowych europejskich producentów to gwarancja perfekcyjnie wykonanych zabiegów stomatologicznych. Kadra naszej kliniki nieustannie podnosi swoje kwalifikacje w międzynarodowych szkoleniach i konferencjach. Specjalizacją naszej klinika poza stomatologią estetyczną i zachowawczą są implanty zębowe. Materiały z jakich wykonujemy implanty są produkcji austriackiej i są objęte wieloletnią gwarancją. Zapraszamy.

Mapa

Swap Start/End

Recenzje użytkowników

1 review
Ocena ogólna
 
2.6
Czystość
 
5.0(1)
Jakość usług
 
1.0(1)
Podejście do pacjenta
 
1.0(1)
Dobre ceny
 
1.0(1)
Wposażenie
 
5.0(1)
Masz już konto?
Oceny (im wyższa tym lepsza)
Czystość
Jakość usług
Podejście do pacjenta
Dobre ceny
Wposażenie
Komentarze
Możesz dodawać media po wysłaniu wpisu.
Porażka
Ocena ogólna
 
2.6
Czystość
 
5.0
Jakość usług
 
1.0
Podejście do pacjenta
 
1.0
Dobre ceny
 
1.0
Wposażenie
 
5.0
Około rok temu ,może trochę ponad byłem pacjentem placówki stomatologicznej ART-Dent na ul.Plac Rodła.Wykonano mi kanałowe leczenie dwóch zębów,wszystko oczywiście przebiegło w miłej atmosferze a pani dentysta ,która podjęła się leczenia tych zębów zapewniała mnie ,że zęby da się uratować i szkoda ich usuwać.Ja natomiast zdając sobie sprawę z tego ,że zęby są mocno zniszczone ,nastawiony byłem na ich ekstrakcje.Pomyślałem wtedy ,że posłucham fachowca i mocno wierzyłem w to ,że znajduje się w dobrych rękach.W trakcje leczenia zauważałem ,że nie przebiega ono bez komplikacji.Podczas każdej wizyty ( było ich kilka) , coś tam było nie tak a ząb reagował na różne lekarstwa i działania dentysty, nie tak jak powinien.Co wyraźnie dawało się odczuć,nawet o znieczulenie jednego z tych zębów pani dentystka poprosiła koleżankę,gdyż sama sobie nie radziła a ząb ciągle bolał.W końcu wszystko dobiegło końca i zęby zostały uznane za wyleczone.A ja zapłaciłem za leczenie ok. 1400zł. Po około 3 miesiącach od zakończenia leczenia pod jednym z zębów zrobił się stan zapalny i ropień.W konsekwencji czego,pierwszego zęba usunąłem.A stomatolog który go usunął ( w innej placówce) uznał ,że ząb w jego opinii był bardzo zniszczony i nie nadawał się do leczenia,nawet kanałowego.Po około roku usunąłem drugiego zęba,który również zaczął boleć i także w opinii chirurga stomatologa był bardzo zniszczony i miał prawo boleć. Tym sposobem za kwotę 1400 zł cieszyłem się ,jednym zębem 3 miesiące a drugim rok.Myślę ,że trochę za krótko ,jak na cenę i standardy,jakimi ta placówka się reklamuje. Długo się zastanawiałem nad napisaniem tego komentarza,gdyż ogólnie nie lubię kogoś krytykować.Jednak uznałem,że wobec braku profesjonalizmu,słabej jakości usług i wysokich cen nikt nie powinien być bierny i takie rzeczy ku przestrodze dla innych powinny ujrzeć światło dzienne.
D
Zgłoś tę recenzję Komentarze (0) | Czy ta recenzja była dla Ciebie pomocna? 0 0
NEWSLETTER
Chcesz być na bieżąco i wiedzieć o najnowszysch zdarzeniach przed innymi? Zapisz się do naszego newslettera!

Menu

Zwiń menu >>
X
X
X