Dentysta Stomatolog Dania

Aktualizacja
logo

praca

Stanowisko
Dentysta
Województwo
Pomorskie
Miasto
Gdańsk
Telefon kontaktowy
512167223

oferta pracy dla DENTYSTY w Danii

Oferta dotyczy pracy w prywatnej klinice dentystycznej w Danii ze stabilnym zatrudnieniem, atrakcyjnymi warunkami pracy oraz możliwościami rozwoju zawodowego.

Oferujemy: Miesięczne wynagrodzenie w pierwszym okresie: 35.000-45.000 DKK Warunki po 18-24 miesiącach podlegają ponownemu rozpatrzeniu. Należy się spodziewać podwyżki między 50-75% 37 godzin tygodniowo 6 tygodni płatnego urlopu 5-miesięczny bezpłatny intensywny kurs językowy w Budapeszcie przed rozpoczęciem pracy i pół miesiąca Duński program nauki języka za pośrednictwem Skype Pomoc finansowa w wysokości 800 EUR miesięcznie oraz bezpłatne zakwaterowanie w Budapeszcie podczas szkolenia językowego 70 € dodatkowego wsparcia na dziecko podczas szkolenia językowego Bezpłatna opieka nad dziećmi w wieku przedszkolnym i przedszkolnym (w zalecanym obiekcie)

Wymagania: Dentysta z 3-5 letnim doświadczeniem solidne doświadczenie w ogólnej stomatologii zachowawczej Zmotywowany do życia i pracy za granicą Może wziąć udział w naszym intensywnym kursie językowym w Budapeszcie Biegła znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie.

DODATKOWE OPISY CZEGO MOŻESZ OCZEKIWAĆ? Bezpłatny, intensywny kurs języka duńskiego dla lekarzy i członków ich rodzin Darmowe zakwaterowanie + pomoc finansowa Bezpłatna opieka nad dziećmi w profesjonalnym przedszkolu Wsparcie w znalezieniu szkoły Podróż do Danii, aby zobaczyć swoje przyszłe miejsce pracy Zezwolenie na pracę

PO PRZYBYCIU DO DANII Program integracji rodzin Pomoc w zakwaterowaniu i znalezieniu przedszkola / szkoły w Danii Pomoc w przeprowadzce do Danii Pomoc w zakresie zatrudnienia dla partnerów Rejestracja i karta ubezpieczenia społecznego Usługa infolinii Imprezy towarzyskie

PRZED PRZYBYCIEM DO DANII Dajemy Ci pięć miesięcy bezpłatnego, intensywnego szkolenia w języku duńskim w Budapeszcie, a także dodatkowe lekcje Skype. Otrzymasz również specjalistyczne szkolenie w zakresie duńskiego języka medycznego oraz nauczanie o duńskiej kulturze. Dla rodziny, która przyjeżdża do Budapesztu, oferujemy również sesje w języku duńskim, ponadto twój małżonek może dołączyć do intensywnego kursu językowego. Zapewniamy Tobie i Twojej rodzinie bezpłatne i odpowiednie zakwaterowanie, miesięczną pomoc finansową w wysokości 800 euro oraz dodatkowe wsparcie w wysokości 70 euro na dziecko podczas szkolenia językowego. Jeśli masz małe dzieci i przywieziesz je do Budapesztu podczas szkolenia językowego, zapewnimy bezpłatną opiekę nad dziećmi w profesjonalnym przedszkolu w pobliżu naszych placówek. Możemy również pomóc w znalezieniu szkoły dla starszych dzieci. Organizujemy imprezy towarzyskie zarówno podczas kursu językowego w Budapeszcie poprzez nasz program dbania o dobre samopoczucie. Przed rozpoczęciem nowej pracy będziesz miał możliwość udania się w podróż do Danii, aby zobaczyć swoje przyszłe miejsce pracy. Pomożemy Ci w ubieganiu się o zezwolenie na pracę w Danii.

PO PRZYBYCIU DO DANII Nasz program integracji partnerów zapewnia partnerowi / rodzinie wskazówki i pomoc w osiedleniu się, poszukiwaniu pracy i przystosowaniu do życia w Danii. Pomagamy Tobie i Twojej rodzinie w znalezieniu mieszkania / domu i przedszkola / szkoły dla Twoich dzieci przed przeprowadzką do Danii. Ponadto pomagamy Tobie i Twojej rodzinie w ubieganiu się o rejestrację i kartę ubezpieczenia społecznego w Danii, a my poinformujemy Cię o sprawach podatkowych i innych procesach administracyjnych.

osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji po angielsku na adres mailowy: office@eastgaterecruitment.com

w temacie prosimy wpisać "Dentysta Dania"

https://eastgaterecruitment.com/

NEWSLETTER
Chcesz być na bieżąco i wiedzieć o najnowszysch zdarzeniach przed innymi? Zapisz się do naszego newslettera!

Menu

Zwiń menu >>
X
X
X