Dentysta Stomatolog Dania

97   1  
logo

praca

Stanowisko
Dentysta
Województwo
Pomorskie
Miasto
Gdańsk

oferta pracy dla DENTYSTY w Danii

Oferta dotyczy pracy w prywatnej klinice dentystycznej w Danii ze stabilnym zatrudnieniem, atrakcyjnymi warunkami pracy oraz możliwościami rozwoju zawodowego.

Oferujemy: ● Miesięczne wynagrodzenie w pierwszym okresie: 35.000-45.000 DKK ● Warunki po 18-24 miesiącach podlegają ponownemu rozpatrzeniu. Należy się spodziewać podwyżki między 50-75% ● 37 godzin tygodniowo ● 6 tygodni płatnego urlopu ● 5-miesięczny bezpłatny intensywny kurs językowy w Budapeszcie przed rozpoczęciem pracy i pół miesiąca Duński program nauki języka za pośrednictwem Skype ● Pomoc finansowa w wysokości 800 EUR miesięcznie oraz bezpłatne zakwaterowanie w Budapeszcie podczas szkolenia językowego ● 70 € dodatkowego wsparcia na dziecko podczas szkolenia językowego ● Bezpłatna opieka nad dziećmi w wieku przedszkolnym i przedszkolnym (w zalecanym obiekcie)

Wymagania: ● Dentysta z 3-5 letnim doświadczeniem ● solidne doświadczenie w ogólnej stomatologii zachowawczej ● Zmotywowany do życia i pracy za granicą ● Może wziąć udział w naszym intensywnym kursie językowym w Budapeszcie ● Biegła znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie.

DODATKOWE OPISY CZEGO MOŻESZ OCZEKIWAĆ? ● Bezpłatny, intensywny kurs języka duńskiego dla lekarzy i członków ich rodzin ● Darmowe zakwaterowanie + pomoc finansowa ● Bezpłatna opieka nad dziećmi w profesjonalnym przedszkolu ● Wsparcie w znalezieniu szkoły ● Podróż do Danii, aby zobaczyć swoje przyszłe miejsce pracy ● Zezwolenie na pracę

PO PRZYBYCIU DO DANII ● Program integracji rodzin ● Pomoc w zakwaterowaniu i znalezieniu przedszkola / szkoły w Danii ● Pomoc w przeprowadzce do Danii ● Pomoc w zakresie zatrudnienia dla partnerów ● Rejestracja i karta ubezpieczenia społecznego ● Usługa infolinii ● Imprezy towarzyskie

PRZED PRZYBYCIEM DO DANII Dajemy Ci pięć miesięcy bezpłatnego, intensywnego szkolenia w języku duńskim w Budapeszcie, a także dodatkowe lekcje Skype. Otrzymasz również specjalistyczne szkolenie w zakresie duńskiego języka medycznego oraz nauczanie o duńskiej kulturze. Dla rodziny, która przyjeżdża do Budapesztu, oferujemy również sesje w języku duńskim, ponadto twój małżonek może dołączyć do intensywnego kursu językowego. Zapewniamy Tobie i Twojej rodzinie bezpłatne i odpowiednie zakwaterowanie, miesięczną pomoc finansową w wysokości 800 euro oraz dodatkowe wsparcie w wysokości 70 euro na dziecko podczas szkolenia językowego. Jeśli masz małe dzieci i przywieziesz je do Budapesztu podczas szkolenia językowego, zapewnimy bezpłatną opiekę nad dziećmi w profesjonalnym przedszkolu w pobliżu naszych placówek. Możemy również pomóc w znalezieniu szkoły dla starszych dzieci. Organizujemy imprezy towarzyskie zarówno podczas kursu językowego w Budapeszcie poprzez nasz program dbania o dobre samopoczucie. Przed rozpoczęciem nowej pracy będziesz miał możliwość udania się w podróż do Danii, aby zobaczyć swoje przyszłe miejsce pracy. Pomożemy Ci w ubieganiu się o zezwolenie na pracę w Danii.

PO PRZYBYCIU DO DANII Nasz program integracji partnerów zapewnia partnerowi / rodzinie wskazówki i pomoc w osiedleniu się, poszukiwaniu pracy i przystosowaniu do życia w Danii. Pomagamy Tobie i Twojej rodzinie w znalezieniu mieszkania / domu i przedszkola / szkoły dla Twoich dzieci przed przeprowadzką do Danii. Ponadto pomagamy Tobie i Twojej rodzinie w ubieganiu się o rejestrację i kartę ubezpieczenia społecznego w Danii, a my poinformujemy Cię o sprawach podatkowych i innych procesach administracyjnych.

osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji po angielsku na adres mailowy: office@eastgaterecruitment.com

w temacie prosimy wpisać "Dentysta Dania"

https://eastgaterecruitment.com/

Czy
wiesz, że...
  • Jeśli Twoje zęby mają jasno żółty kolor, to oznaka że są zdrowe. Żółte zęby są najsilniejsze i trwałe. Jasno żółty to najbardziej naturalny kolor naszego uzębienia. Wybielając swoje zęby, tylko je osłabiamy.
  • Pacjenci z woj. dolnośląskiego najczęściej ze wszystkich województw łykają leki na uspokojenie przed wizytą u dentysty aż 8%, wyprzedzają ich tylko obcokrajowcy gdzie po takie środki sięga 12% pacjentów. (Inne woj. ok 4%)
  • 80% ludzi nie jest zadowolona ze swojego uśmiechu.

czerwiec, 2019

(+) Dodaj wydarzenie  

08czer(czer 8)10:0009(czer 9)16:00Akademia biznesu dla lekarzy i lekarzy dentystów. Finanse - Marketing - Prawo - Pozyskiwanie nowych pacjentów.10:00 - 16:00 (9) ibis Warszawa Centrum, aleja "Solidarności" 165, 00-876 Warszawa

15czer(czer 15)10:0016(czer 16)16:00KADAWERY – anatomia dla lekarzy medycyny estetycznej – intensywny kurs na preparatach10:00 - 16:00 (16)

15czer(czer 15)10:0016(czer 16)18:00Warsztaty dla stomatologów: Uzupełnienia protetyczne nieruchome10:00 - 18:00 (16)

21czer10:0018:00Medycyna regeneracyjna - zastosowanie osocza bogatopłytkowego (prp) i fibryny bogatopłytkowej (prf) w zabiegach estetycznych i dermatologii estetycznej10:00 - 18:00 Klinika Lekarska MyMed, ul. Kacza 8 lok. A, Warszawa

28czer(czer 28)10:0029(czer 29)18:00Warsztaty dla stomatologów: Uzupełnienia protetyczne ruchome10:00 - 18:00 (29) AMT Szkolenia dla Lekarzy, ul.Wolność 2

FAQ
NEWSLETTER
Chcesz być na bieżąco i wiedzieć o najnowszysch zdarzeniach przed innymi? Zapisz się do naszego newslettera!

Menu

Zwiń menu >>
X
X