Szczegóły opinii

4.9 17
Gabinety prywatne Maj 14, 2012 31438
Szczerze POLECAM
Ocena ogólna
 
5.0
Czystość
 
5.0
Jakość usług
 
5.0
Podejście do pacjenta
 
5.0
Dobre ceny
 
5.0
Wposażenie
 
5.0
Pełen profesjonalizm Pan Doktor ma podejście do pacjenta Miła atmosfera Zabieg wyrwania był bezbolesny chociaż nie prosty Gabinet znalazłem przez internet i jestem w 100% zadowolony polecam
G
Zgłoś tę recenzję Czy ta recenzja była dla Ciebie pomocna? 21 5

Komentarze

Masz już konto?
Czy
wiesz, że...
  • Niektóre serwisy oferują płatne kalendarze online, u nas nie ma za to dodatkowych opłat.
  • 32% Amerykanów podaje nieświeży oddech jako najgorszą cechę współpracownika.
  • 82% badanych informuje, że nie jest zadowolona nie jest zadowolona do końca ze swojego uśmiechu, 60% jako przyczynę niezadowolenia podaje barwę zębów
FAQ
NEWSLETTER
Chcesz być na bieżąco i wiedzieć o najnowszysch zdarzeniach przed innymi? Zapisz się do naszego newslettera!

Menu

Zwiń menu >>