Szczegóły opinii

3.4 2
dentalnobile-biuro
Kliniki i poradnie Lipiec 09, 2019 1348
Polecam tę placówkę jako przyjazną dla pacjenta i przede wszystkim jako uczciwą (ukłony w stronę Pan
Ocena ogólna
 
4.6
Czystość
 
5.0
Jakość usług
 
4.0
Podejście do pacjenta
 
5.0
Dobre ceny
 
4.0
Wposażenie
 
5.0
Polecam tę placówkę jako przyjazną dla pacjenta i przede wszystkim jako uczciwą (ukłony w stronę Pani Izabelli Łach). Nie naciąga się pacjenta, ale szuka wspólnie możliwych dla niego rozwiązań. Byłam bardzo trudnym przypadkiem, jeśli coś nie dało rezultatów, możliwe było to wyjaśnić i otrzymać zwrot kosztów, co się rzadko zdarza. Placówka posiada duże doświadczenie w problemach stawów skroniowo-żuchwowych i potrafi skutecznie pomóc
B
Zgłoś tę recenzję Czy ta recenzja była dla Ciebie pomocna? 0 2

Komentarze

Masz już konto?
Czy
wiesz, że...
  • Dentofobia w Polsce sięga 80%, z czego około 16% badanych określa strach jako paraliżujący.
  • Jeśli Twoje zęby mają jasno żółty kolor, to oznaka że są zdrowe. Żółte zęby są najsilniejsze i trwałe. Jasno żółty to najbardziej naturalny kolor naszego uzębienia. Wybielając swoje zęby, tylko je osłabiamy.
  • 32% Amerykanów podaje nieświeży oddech jako najgorszą cechę współpracownika.
FAQ
NEWSLETTER
Chcesz być na bieżąco i wiedzieć o najnowszysch zdarzeniach przed innymi? Zapisz się do naszego newslettera!

Menu

Zwiń menu >>