Szczegóły opinii

4.8 1
Gabinety prywatne Wrzesień 16, 2010 1404
polecam Dental Art
Ocena ogólna
 
4.8
Czystość
 
5.0
Jakość usług
 
5.0
Podejście do pacjenta
 
5.0
Dobre ceny
 
4.0
Wposażenie
 
5.0
bardzo dobra klinika mialam tam wybielane zęby plus kilka innych zabiegów wszystko poszlo pięknie, cena/jakosc super. Teraz mam filmowy uśmiech.
JP
Zgłoś tę recenzję Czy ta recenzja była dla Ciebie pomocna? 0 0

Komentarze

Masz już konto?
Czy
wiesz, że...
  • Dzieci śmieją się około 400 razy dziennie. Dorośli ... tylko 15.
  • Badania wskazują, że 40% badanych po otrzymaniu znieczulenia, dzięki któremu nie czuło bólu, chętniej odwiedza dentystę.
  • Dentyści cenią sobie porządek, czystość, wodę mineralną, trzy godziny bez jedzenia i rozmownych pacjentów
FAQ
NEWSLETTER
Chcesz być na bieżąco i wiedzieć o najnowszysch zdarzeniach przed innymi? Zapisz się do naszego newslettera!

Menu

Zwiń menu >>