Centrum Stomatologii i Implantologii "KORN-MED" w Zabrzu podejmie współpracę z Lekarzem Endodontą

Aktualizacja

praca

Stanowisko
Dentysta
Województwo
Śląskie
Miasto
Zabrze
Telefon kontaktowy
609-611-055
E-mail kontaktowy

Centrum Stomatologii i Implantologii "KORN-MED" w Zabrzu podejmie współpracę z doświadczonym Lekarzem Endodontą pracującym pod mikroskopem lub Lekarzem pragnącym się w tym kierunku rozwijać, ale już też z pewnym stażem zawodowym. Zapewniamy wysokiej jakości sprzęt zapewniający kompleksowość leczenia : tomograf , rentgeny punktowe, mikroskopy , reciploc, x-smart ,skalery , ciekła gutaperka, komputerowe znieczulenia , skaner itd oraz pomoc naszych endodontów w rozwoju zawodowym.

Jesteśmy na rynku od 1993 roku ,świadczymy tylko usługi prywatne i posiadamy potężną bazę pacjentów . Oferujemy leczenie z zakresu stomatologii zachowawczej, endodoncji, periodontologii, implantologii , protetyki, ortodoncji . Zapewniamy dobrą atmosferę w pracy.

Oczekujemy dokładności , wysokiej kultury osobistej , chęci podnoszenia swoich kwalifikacji, umiejętności pracy w zespole. Chcesz się rozwijać i podnosić kwalifikacje ?- prześlij aplikację na adres : kornmed@op.pl lub zadzwoń 609-611-055 W CV proszę zawrzeć klauzulę : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest "KORN-MED" s.c. Zabrze

Czy
wiesz, że...
  • Trzeba cieszyć się dniem dzisiejszym, bo jutro mogą Cię boleć zęby.
  • 82% badanych informuje, że nie jest zadowolona nie jest zadowolona do końca ze swojego uśmiechu, 60% jako przyczynę niezadowolenia podaje barwę zębów
  • Jeśli będziesz pocierał zęby wewnętrzną stroną skórki od banana przez ok. 2 minuty, minerały zawarte w skórce banana przenikną do Twoich zębów i w efekcie staną się one bielsze.
FAQ
NEWSLETTER
Chcesz być na bieżąco i wiedzieć o najnowszysch zdarzeniach przed innymi? Zapisz się do naszego newslettera!

Menu

Zwiń menu >>
X
X
X