Szczegóły opinii

3.5 3
Gabinety z kontraktem NFZ Wrzesień 27, 2019 1584
Niestety porażka
Ocena ogólna
 
2.0
Czystość
 
3.0
Jakość usług
 
2.0
Podejście do pacjenta
 
1.0
Dobre ceny
 
2.0
Wposażenie
 
2.0
Recepcja w tej placówce chyba siedzi specjalnie żeby odstraszyć pacjentów. Z tak nieuprzejmym traktowaniem jeszcze się nie spotkałem. Czlowiek zostawia tam parę tyś a traktują go jak śmiecia i lepiej żeby nie zawracał gitary. Zdumiewające że oni jeszcze istnieją.
Z
Zgłoś tę recenzję Czy ta recenzja była dla Ciebie pomocna? 0 0

Komentarze

Masz już konto?
Czy
wiesz, że...
  • Mamy takie czasy, że prócz śmierci i podatków, pewną masz jeszcze próchnicę.
  • Jeśli będziesz pocierał zęby wewnętrzną stroną skórki od banana przez ok. 2 minuty, minerały zawarte w skórce banana przenikną do Twoich zębów i w efekcie staną się one bielsze.
  • 82% badanych informuje, że nie jest zadowolona nie jest zadowolona do końca ze swojego uśmiechu, 60% jako przyczynę niezadowolenia podaje barwę zębów
FAQ
NEWSLETTER
Chcesz być na bieżąco i wiedzieć o najnowszysch zdarzeniach przed innymi? Zapisz się do naszego newslettera!

Menu

Zwiń menu >>