Szczegóły opinii

3.5 3
Gabinety z kontraktem NFZ Wrzesień 27, 2019 1584
Bardzo zadowolony
Ocena ogólna
 
5.0
Czystość
 
5.0
Jakość usług
 
5.0
Podejście do pacjenta
 
5.0
Dobre ceny
 
5.0
Wposażenie
 
5.0
Jestem niezwykle zadowolony z profesjonalnego podejścia które otrzymałem w Centrum Stomatologii Atria .Każdemu mogę z czystym sercem polecić Pani doktor Mysłek.
A
Zgłoś tę recenzję Czy ta recenzja była dla Ciebie pomocna? 3 0

Komentarze

Masz już konto?
Czy
wiesz, że...
  • Dentysta rozpoczyna badania wstępnymi oględzinami, często poprzedzonymi słowami: Proszę powiedzieć "Aaaaa"
  • 60% Polaków deklaruje, że woli zażywać leki przeciwbólowe, w razie bólu zęba i przeczekać go, niż udać się do stomatologa.
  • Jedną z zalet starości to możliwość śpiewania i mycia zębów jednocześnie.
FAQ
NEWSLETTER
Chcesz być na bieżąco i wiedzieć o najnowszysch zdarzeniach przed innymi? Zapisz się do naszego newslettera!

Menu

Zwiń menu >>