Białystok – praca dla dentystów – nowe centrum

Aktualizacja
191 1
Białystok – praca dla dentystów – nowe centrum

praca

Stanowisko
Dentysta
Województwo
Podlaskie
Miasto
Białystok
Telefon kontaktowy
734 165 287
E-mail kontaktowy

Już w październiku otwieramy pierwsze centrum Medicover Stomatologia w Białymstoku! Dołącz do zespołu dentystów i lecz w obszarze, który Cię najbardziej interesuje!

Lokalizacja: Białystok, ul. Sienkiewicza 42

Wybierz swój obszar: 🦷 stomatologia zachowawcza, 🦷 stomatologia dziecięca, 🦷 endodoncja mikroskopowa, 🦷 protetyka i implantoprotetyka, 🦷 chirurgia i implantologia, 🦷 ortodoncja (aparaty stałe, ruchome, Invisalign) 🦷 periodontologia.

Zyskasz u nas: ✅ elastyczny grafik, dopasowany do Ciebie ✅ dostęp do nowoczesnego sprzętu i technologii – skanery 3Shape, mikroskopy Leica, tomografia 3D ✅ pracę w interdyscyplinarnym zespole lekarzy, z asystą na 4 ręce ✅ dostęp do kursów i szkoleń – w tym do programu mentorskiego Sokrates, podczas którego możesz towarzyszyć lekarzom wielu specjalizacji podczas pracy ✅ stałe wsparcie Kierownika Centrum i pracowników administracyjnych.

Przekonaj się, jak możesz się u nas rozwijać! Zadzwoń lub napisz: tel. 734 165 287 mail: marek.mroz@medicover.pl

Czy
wiesz, że...
  • Dentyści cenią sobie porządek, czystość, wodę mineralną, trzy godziny bez jedzenia i rozmownych pacjentów
  • W Japonii "yaeba" czyli "krzywe zęby" są uważane za urocze i atrakcyjne. Nastolatki często poddają się operacji wykrzywienia zębów, by wyglądać bardziej atrakcyjnie.
  • Pacjenci z woj. dolnośląskiego najczęściej ze wszystkich województw łykają leki na uspokojenie przed wizytą u dentysty aż 8%, wyprzedzają ich tylko obcokrajowcy gdzie po takie środki sięga 12% pacjentów. (Inne woj. ok 4%)
FAQ
NEWSLETTER
Chcesz być na bieżąco i wiedzieć o najnowszysch zdarzeniach przed innymi? Zapisz się do naszego newslettera!

Menu

Zwiń menu >>