Asystentka stomatologiczna

Updated

praca

Stanowisko
Pomoc stomatologiczna
Województwo
Małopolskie
Miasto
Kraków
Telefon kontaktowy
578900609

Dla naszego klienta nowoczesnej, renomowanej kliniki stomatologicznej wyspecjalizowanej w implantologii i stomatologii mikroskopowej - szukamy kandydatów na stanowisko: Asystentka medyczna/stomatologiczna.

HR QUALITY POLSKA Sp. z o.o. Sp.k. to agencja zatrudnienia wyspecjalizowana w dostarczaniu kompleksowych rozwiązań z branży HR. Nasz zespół tworzą specjaliści, którzy każdego dnia z pasją realizują powierzone zadania.

HR QUALITY POLSKA Sp. z o.o. Sp.k. jest agencją zatrudnienia posiadającą certyfikat potwierdzający wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia pod numerem 12982.

Dla naszego klienta nowoczesnej, renomowanej kliniki stomatologicznej wyspecjalizowanej w implantologii i stomatologii mikroskopowej - szukamy kandydatów na stanowisko:

Asystentka medyczna/stomatologiczna

Do Twoich obowiązków należeć będzie:

- przygotowanie gabinetu do pracy z lekarzem, - asystowanie przy zabiegach stomatologicznych (praca na 4 ręce), - sterylizację narzędzi i materiałów, - opieka nad klientem, ew. wsparcie recepcji, - możliwość pracy z doświadczonymi lekarzami przy skomplikowanych zabiegach, w komfortowych warunkach i przy użyciu nowoczesnego sprzętu.

Wymagania stanowiska:

- wykształcenie minimum średnie zawodowe (medyczne, pielęgniarskie), - doświadczenie minimum 2-3 letnie w pracy jako asystentka stomatologiczna, - książeczka SANEPID, - mile widziane doświadczenie w asystowaniu przy zabiegach implantologicznych i stomatologii mikroskopowej, - mile widziany dyplom potwierdzający zawód asystentki stomatologicznej.

Oferujemy:

- rodzaj umowy: umowa o pracę po okresie próbnym (3 m-ce na umowę zlecenie), - godziny pracy: ok. 6- 8 godzinny czas pracy, - możliwość pracy z doświadczonymi lekarzami przy skomplikowanych zabiegach, w komfortowych warunkach i przy użyciu nowoczesnego sprzętu, - możliwość przyuczenia do wykonywania obowiązków zgodnie ze standardami i procedurami.

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane udziałem w rekrutacji na powyższe stanowisko, proszone są o aplikowanie poprzez formularz:

https://app.hrappka.pl/offer/view/52064609672a6e8b2144f8b9d5d21594/27008

Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli RODO:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

NEWSLETTER
Chcesz być na bieżąco i wiedzieć o najnowszysch zdarzeniach przed innymi? Zapisz się do naszego newslettera!

Menu

Zwiń menu >>
X
X
X