Asystentka/Higienistka stomatologiczna

Aktualizacja
233 0

praca

Stanowisko
Pomoc stomatologiczna
Województwo
Mazowieckie
Miasto
Warszawa
E-mail kontaktowy

Lokalizacja: Oddział Blue City

Główne zadania:

-asystowanie przy zabiegach stomatologicznych, -przygotowywanie gabinetu stomatologicznego do pracy, -sterylizacja narzędzi i materiałów, -przygotowywanie Pacjenta do zabiegu, -utrzymanie gabinetu w stanie gotowości do pracy.

Wystarczy, że posiadasz:

-wykształcenie minimum średnie - kierunkowe, -dyplom potwierdzający zawód asystentki/higienistki stomatologicznej, -książeczkę SANEPID, -pozytywne podejście do pacjentów.

Oferujemy:

-możliwość pracy z doświadczonymi lekarzami z tytułem specjalisty, także przy skomplikowanych i ciekawych zabiegach, -pracę w gabinecie przy pacjencie, a nie na recepcji, -możliwość pełnego skoncentrowania się na pacjentach – my zapewniamy nowoczesną infrastrukturę i organizację obsługi pacjenta, -elastyczne godziny pracy oraz formy zatrudnienia, -miłą atmosferę w pracy, wsparcie przełożonego i zespołu, -benefity: prywatna opieka medyczna dla Ciebie i Twojej rodziny, karta sportowa -dla najlepszych możliwość należenia do prestiżowego programu Enel-klub – z kafeterią nagród.

Czy
wiesz, że...
  • Rekin w ciągu życia około 40 razy wymienia uzębienie.
  • Najmniej bolesne podanie znieczulenia przypisują sobie mieszkańcy woj. podlaskiego, gdzie 33% osób skarżyło się na dolegliwości podczas podania znieczulenia. Najbardziej natomiast z lubuskiego – 54% osób podawało ból przy aplikacji znieczulenia.
  • Jeśli Twoje zęby mają jasno żółty kolor, to oznaka że są zdrowe. Żółte zęby są najsilniejsze i trwałe. Jasno żółty to najbardziej naturalny kolor naszego uzębienia. Wybielając swoje zęby, tylko je osłabiamy.
FAQ
NEWSLETTER
Chcesz być na bieżąco i wiedzieć o najnowszysch zdarzeniach przed innymi? Zapisz się do naszego newslettera!

Menu

Zwiń menu >>
X
X
X