arkadiusz.gurgon@interia.pl

Updated

praca

Stanowisko
Dentysta
Województwo
Mazowieckie
Miasto
Zielonka
Telefon kontaktowy
501338886

Centrum Medyczne Multi-Medica Sp. z o.o. w Zielonce koło Warszawy podejmie współpracę z lekarzem stomatologiem. Praca na zasadach NFZ, komercyjnych i abonamentowych 2,3 lub 4 razy w tygodniu. Praca na cztery ręce, miła atmosfera i dobrze wyposażone gabinety, między innymi mikroskop, pantomogram czy aparat zębowy. Możliwość zatrudnienia od zaraz W razie zainteresowania proszę o kontakt.

Centrum Multi-Medica Sp. z o.o. jest placówką medyczną obecną na rynku od 2000 roku. Naszą misją, którą realizujemy od początku swego istnienia, jest świadczenie usług medycznych na najwyższym poziomie ze szczególną troską o dobro i zadowolenie Pacjenta. Nasza oferta obejmuje:

Podstawową Opiekę Zdrowotną, Specjalistkę Ambulatoryjną, Centrum Stomatologii, Badania z zakresu medycyny pracy, Badania diagnostyczne, Hospitalizację Planową.

Czy
wiesz, że...
  • Według Akademii Stomatologii Ogólnej, przeciętny człowiek szczotkuje zęby tylko 45 do 70 sekund. Zalecana ilość czasu wynosi 2-3 minuty.
  • Mamy takie czasy, że prócz śmierci i podatków, pewną masz jeszcze próchnicę.
  • Najmniej bolesne podanie znieczulenia przypisują sobie mieszkańcy woj. podlaskiego, gdzie 33% osób skarżyło się na dolegliwości podczas podania znieczulenia. Najbardziej natomiast z lubuskiego – 54% osób podawało ból przy aplikacji znieczulenia.
FAQ
NEWSLETTER
Chcesz być na bieżąco i wiedzieć o najnowszysch zdarzeniach przed innymi? Zapisz się do naszego newslettera!

Menu

Zwiń menu >>
X
X
X