Szczegóły recenzji

Dentysta Gliwice Marcin Krufczyk
Gabinety prywatne
by x     Maj 14, 2012    
Ocena ogólna 

3.0
Czystość 

5.0
Jakość usług 

1.0
Podejście do pacjenta 

4.0
Dobre ceny 

1.0
Wposażenie 

4.0

Ceny z kosmosu

Pan doktor uprzejmy, gabinet czysty i wyremontowany. Czy taki nowoczesny? Raczej dobra reklama- dźwignią handlu. Za 5 min pogadanki- 50zł, za zdjęcie jednego zęba również 50 zł. Leczenie kanałowe wycenił mi Pan na 1600zł. Za głowę się złapałam. Ogółem może i dobrze leczy zęby, nie wiem, nie sprawdzałam bo za takie ceny mało kto może się o tym przekonać :)

Czy ta recenzja była dla Ciebie pomocna? 

Komentarze

Sortowanie 

Already have an account?

Czy
wiesz, że...
  • Mamy takie czasy, że prócz śmierci i podatków, pewną masz jeszcze próchnicę.
  • Szkliwo zębów jest najtwardszą substancją w ciele człowieka.
  • Co dwa zęby to nie jeden ?

styczeń 2018

Sortuj Dodaj
13sty - 14sty 1310:00sty 14Zastosowanie kwasu hialuronowego i botoxu w zabiegach medycyny estetycznej
19sty10:00- 19:00Zastosowanie i praktyczne zabiegi kwasem hialuronowym/wypełniaczami
20sty - 21sty 2010:00sty 21Zastosowanie kwasu hialuronowego i botoxu w zabiegach medycyny estetycznej
20sty - 21sty 2010:00sty 21Zastosowanie kwasu hialuronowego i botoxu w zabiegach medycyny estetycznej
27sty - 28sty 2710:00sty 28Zastosowanie kwasu hialuronowego i botoxu w zabiegach medycyny estetycznej
27sty - 28sty 2710:00sty 28Zastosowanie nici PDO i nici haczykowych 4D BARB w zabiegach estetycznych oraz zabiegi wolumetryczne łączone nićmi z kwasem hialuronowy/wypełniaczami
FAQ
NEWSLETTER
Chcesz być na bieżąco i wiedzieć o najnowszysch zdarzeniach przed innymi? Zapisz się do naszego newslettera!

Menu

Zwiń menu >>