Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Prezent dla męża

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Perfumy to świetny pomysł, ale to też trzeba wiedzieć jak wybrać prawidłowy zapach. Warto skorzystać ze wskazówek , bo sprawa jest wbrew pozorom troszkę bardziej skomplikowana

    Komentarz


    • Perfumy to rzeczywiście dość duże ryzyko, ale już wspólny zaplanowany wyjazd to bardzo fajny pomysł.

      Komentarz


      • Ja byłbym za kupnem jakiegoś drogiego alkoholu lub dobrej książki.

        ___________________________

        Komentarz


        • ktoś tam wyżej pytał jaki pad do ps4 jako prezent się nadaje to moja propozycja brzmi mam taki juz pol roku i zadnej awarii ;>

          Komentarz


          • A może perfum? Oczywiście jeśli wie się, jaki lubi.

            Komentarz


            • Ja postawiłbym na jeden z trzech następujących pomysłów: książka, drogi alkohol, markowe perfumy.

              _____________________

              Komentarz


              • A ja bym jednak klasycznie postawił na dobry alkohol ale tylko jeśli jest pewność jakie są preferencje w tej kwestii :P, a wbrew pozorom wiele kobiet tego nawet nie wie .


                ____________

                Komentarz


                • perfumy

                  Zegarek to ogólnie fajny pomysł, ale ciekawe czy Twój mąż będzie chciał go nosić. Mój dostał dwa naprawdę świetne zegarki i żadnego nie nosi. Prezentem, który zawsze się sprawdza są perfumy, może z tym spróbujesz? Te mają fajną kompozycję zapachową i dobrą cenę: . Według mnie będą się podobać większości facetów.

                  Komentarz


                  • A może ? Bardzo elegancki i prestiżowy prezent.

                    Komentarz


                    • Moim zdaniem alkohol też zawsze pasuje - jakaś ładna flaszka czy też winko do obiadu!

                      Komentarz


                      • Moj facet to na szczęście z wszystkiego sie ucieszy no ale nie zwalnie mnie to ze starania sie o wybor fajnego prezentu Ostatnio zamawialam ze bardzo fajny organizer na biurko. Moze i waszym mezom takie cos się przyda do domu czy tez pracy?

                        Komentarz


                        • A jakiś gorsecik? Moim zdaniem to może być naprawdę niezły pomysł. Zobaczcie sobie na przykład tutaj

                          Komentarz


                          • A ja na ostatnie urodziny kupiłam mojemu mężowi specjalne buty motocyklowe Był z nich naprawdę zadowolony, bo od dawna od takich marzył. Znalazłam je w świetnej cenie na i od razu je zamówiłam. Bardzo szybko do mnie przyszły i już wtedy wiedziałam, że mu się spodobają. Są solidnie wykonane i naprawdę dobrze wyglądają

                            Komentarz


                            • Ja się wypowiem jako mąż i facet. Wiecie, jak to jest z facetami? Jak o czymś marzą to i tak prędzej czy później sobie to kupią. A są rzeczy, na które trochę głupio im wydać kasę, a z chęcią by to zrobili. Dlatego kiedyś powiedziałem żonie, że poszedłbym na jakiś masaż czy zabieg relaksacyjny. Mądra żona podchwyciła temat i na urodziny dostałem wejściówkę do . I powiem Wam, że to były fantastycznie spędzone 2 godziny!

                              Komentarz


                              • A co Twój mąż lubi? Bo to w sumie podstawa do rozważań o tym, co mu kupić Mój luby uwielbia na przykład francuskie alkohole, dlatego na walentynki dostanie ode mnie przepyszne i dobre jakościowo wino z . Już miesiąc temu robiłam tam zakupy i byłam naprawdę zachwycona. Kupiłam kilka butelek wina w bardzo atrakcyjnej cenie i wszystkie były naprawdę przepyszne!

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X