Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Prezent dla męża

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • A może jakaś fajna wycieczka? Tutaj np. jest napisane Moim zdaniem jest to naprawdę warte uwagi miejsce na naszej planecie

    Komentarz


    • Słyszałem, że jeśli się kupi partnerowi/partnerce zegarek to się z nim zerwie... Ja dostałem od swojej ex własnie zegarek

      Komentarz


      • To zależy czym się interesuje i czego pragnie, grunt to starać się spełniać te mniejsze i większe marzenia. Ja swojemu mężowi, który regularnie gra w piłkę nożną kupiłam takie buty Był bardzo zadowolony

        Komentarz


        • Mój mąż już od prawie roku bardzo interesuje się dronami, myśli nawet o zrobieniu jakiegoś kursu ale jeszcze nie ma swojego drona. Myślałam żeby może kupić mu taki model: właśnie na prezent.

          Komentarz


          • te drony są z miesiąca na miesiąc co raz tańsze, jak zależy ci na oszczędności to poczekałbym jeszcze trochę. Teraz wychodzą nowe modele mini dronów które działają tak samo jak te większe.

            Komentarz


            • Wszystko zależy od tego czym interesuje się Twój mąż, moim zdaniem prezenty trzeba dopasowywać do konkretnej osoby. Mój na przykład uwielbia czytać komiksy i je kolekcjonuje więc ja najczęściej kupuję mu prezenty w tym sklepie . Gratka dla każdego fana komiksów

              Komentarz


              • faktycznie czasami pomysły na prezenty mogą się wyczerpać
                a myslalas o prezentach, które dostarczają wrażen - jakies masaże, loty ?

                możesz również zrobić mu imprezkę z fotobudką, ludzie chętnie cykają sobie zdjęcia . znam taką firmę party4you i wiem, ze mają tanie wypożyczenie sprzętu - warto pomyśleć

                Komentarz


                • A może jakieś podstawowe ? Moim zdaniem jest to niegłupi pomysł Szczególnie, jeśli lubi ćwiczyć

                  Komentarz


                  • Najlepiej cos powiazanego z jego hobby Jeżeli nie masz pomysłu to poprostu upiecz tort. Fajny przepis, i masz z głowy urodziny

                    Komentarz


                    • Może jednak lepiej kupić bo przecież nie każdy facet wyciska na siłowni, mój już wieki tam nie był

                      Komentarz


                      • Ja również szukałam ostatnio prezentu dla męża, ale miałam trochę ułatwione zadanie, ponieważ jest on zapalonym fanem motocykli. Sam również jeździ na motorze, więc postanowiłam, źe dostanie ode mnie nowy kask. Zdecydowałam się na markę Shark z tej oferty . Myślicie, że to był dobry wybór?

                        Komentarz


                        • Czym interesuje się mąż ? Moim zdaniem warto dopasować prezent pod jego hobby Mój - fanatyk gier komputerowych - dostanie ode mnie w tym roku taki sprzęt . Najprawdopodobniej wersja Basic z Procesor: Intel Pentium G4560, Płyta główna: MSI H110M PRO-D , Karta graficzna MSI GeForce GTX 1050 Ti 4 GB i Pamięć RAM 8 GB DDR4-2400. Jak widać sprzęt całkiem dobry więc i mąż będzie zadowolony

                          Komentarz


                          • Według mnie to jest sprawa dla jakiegoś specjalisty...

                            Komentarz


                            • Jak prezent dla mężczyzny to może sprawdzą się markowe perfumy męskie ? Albo coś praktycznego - może nowy krawat czy portfel ?

                              _____________________________

                              Komentarz


                              • W sumie to dobry pomysł. Moim zdaniem warto postawić na perfumy.

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X