Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Prezent dla męża

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Bardzo dobry pomysł! jestem pewna, że mu się spodoba.

    Komentarz


    • Nie trzeba specjalnie wiele wysiłku, żeby znaleźć ciekawy . Dzisiaj w sklepach internetowych sprzedawane są rozmaite propozycje jeżeli chodzi o prezenty. Wbrew pozorom wcale nie są drogie, a wysyłka dochodzi często na drugi dzień od momentu złożenia zamówienia.

      Komentarz


      • Ja bym w tej materii popytała wśród znajomych. To może być zdecydowanie najlepsze źródło tego rodzaju wiedzy...

        Komentarz


        • Fajnym pomysłem będzie własnoręcznie upieczony tort Ja ostatnio taki robiłam i wiem, że najwazniejsze sa

          Komentarz


          • myślę, że twojemu mężowy mógłby się spodobać taki gadżet:

            Komentarz


            • Moim zdaniem powinien się podobać taki prezent!

              Komentarz


              • Ostatnio szukałam bardzo dobrej oferty pożyczki na prezent dla swojego męża i obóz dla dzieciaków. Niestety chwilówki odpadają bo za duże oprocentowanie, a co powiecie na ofertę Aasa ? Niezła opcja szybka decyzja, możliwość odroczenia spłaty, niezła opcja ! Jak myślicie ?

                Komentarz


                • A może kawa? Ja zawsze dają ją jako główny prezent, chyba, że są to poważniejsze urodziny to jako dodatek do prezentu. Bardzo ciekawe propozycje na temat kawy znajduje na blogu , jest tam dużo cennych informacji właśnie na temat kawy.

                  Komentarz


                  • Kawa to chyba za mało. Może kosz upominkowy?

                    Komentarz


                    • hmm zależy co twój mąż lubi mój kocha gry , ale jakbym mu kupiła o tyle bym go widziała więc może wspólny wypad do kina potem kolacja ?wspólny spędzony wieczór?

                      Komentarz


                      • U mnie dominuje grzebanie w maszynach i ciągłe naprawianie różnych rzeczy, z tego też powodu można zdecydować się na praktyczny prezent narzędziowy. Takie narzędzia sieciowe to niezły wybór:



                        Ja żeby nie biegać po sklepach zamówiłam online w markecie budowlanym

                        Komentarz


                        • Zrób mężowi tort z osobistą dedykacją. Tort może nawiązywać do jego hobby lub innego tematu z nim związanym. Inspirację możesz znaleźć na stronie cukierni Yogi

                          Komentarz


                          • Dla męża może jakieś wygodne kapcie albo coś do samochodu ?

                            --------------------------------------

                            Komentarz


                            • No to już lepiej coś do auta. Ewentualnie coś do ubrania.

                              Komentarz


                              • obecnie sa w modzie czytniki ksiazek elektronicznych - najlepsze to te gdzie wyswietlacz jest w technologi e-link ,czyli imituje zwykly papier

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X