Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Prezent dla męża

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Najlepsze sa praktyczne prezenty moim zdaniem i takowe też lubi mój facet, ostatnio dostał dwie koszule wyjściowe które kupiułam tutaj przy okazji robienia zakupów bieliźnianych.

    Komentarz


    • A co mąż potrzebuje? Takie prezenty są zawsze trafione, a faceci lubią dostawać praktyczne rzeczy. Dlatego ja też kupowałam mojemu facetowi telefon w sklepie online Sam mówił ze nie kupi, ze stary jest dobry. Ale widziałam jak się na niego co chwile wkurza, jak ten mu się zacinał.

      Komentarz


      • ja bym go zabrała na kolację

        Komentarz


        • Jeśli Twój mąż to prawdziwy mężczyzna, z pewnością ma w szafie stylowy garnitur i koszule do których będą idealnie pasować które jemu na tą wyjątkową okazję sprezentujesz.

          Komentarz


          • Mój mąż ostatnio obchodził urodziny i podarowałam mu karafkę na whisky. Do tego dostał swój ulubiony trunek i był bardzo zadowolony,

            ____________

            Komentarz


            • Oj kochana... zegarek to naprawdę nudny prezent Nie wolisz go czymś zaskoczyć? Ja na urodziny mojego męża postanowiłam kupić parę ciekawych produktów na i urządzić dla niego naprawdę romantyczny i gorący wieczór! Kupiłam piękną, nocną bieliznę, do tego parę gadżetów erotycznych, lubrykanty no i grę erotyczną, która świetnie zastąpiła nam tradycyjną grę wstępną. Powiem Ci, że mój mąż chyba nigdy nie był tak bardzo zadowolony z prezentu jak tego wieczoru....

              Komentarz


              • A co powiesz o takim prezencie dla męża W grę możecie grać a raczej musicie wspólnie, oczywiście jak dzieci pójdą spać. Do prezentu zrobisz wspólną romantyczną kolację, dobre wino i do dzieła.

                Komentarz


                • Obawiam się, że zegarek może być niewystarczającym podarunkiem jeśli do pracy koniecznie niezbędne jest . Warto wcześniej przemyśleć lub skonsultować zakup.

                  Komentarz


                  • Taki prezent praktyczny i dbający o zdrowie, super

                    Komentarz


                    • Moim zdaniem zegarek byłby idealnym prezentem

                      Komentarz


                      • Skarpetki ? Ahaha
                        _________________

                        Komentarz


                        • pewnie znasz swojego męża, wiec wiesz co by się mu spodobało a jak nie ma rzeczy, którą by chciał, to zamiast podarunku możecie się umówić, że gdzieś pojedziecie

                          Komentarz


                          • Zdecydowanie popieram mojego poprzednika ! Masz rację

                            Komentarz


                            • Kup sobie jakiś fajny seksowny strój tutaj i zaskocz go wieczorem, podejrzewam że będzie zadowolony z takiego nietypowego prezentu!

                              Komentarz


                              • Zabierz go na zagraniczną wycieczkę

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X