Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Prezent dla męża

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Możesz zakupić dla was bon turystyczny, który potem wykorzystasz np na - czy to nie dobry pomysł ? W ten sposób oboje a tym skorzystacie

    Komentarz


    • Mojej żony nie stać na sprezentowanie mi wycieczki na Dominikanę. Za to dostałem od niej piękny, jedwabny krawat . Bardzo modny o nowoczesnym wzornictwie. Z domieszką bawełny. Często wyjeżdzam i ważne jest, by krawat nie pogniótł się w walizce. Domieszka bawełny zapobiega temu. Tak więc dostałem idealny prezent.

      Komentarz


      • No taka wycieczka to raczej spory koszt. Krawat, czy portfel są w porządku.

        Komentarz


        • Może zdecydujesz się na jakieś markowe okulary przeciwsłoneczne? Bardzo duży wybór takich okularów znajdziesz na stronie Optiland: . Myślę, że mąż ucieszy się z okularów marki Ray-Ban - w końcu faceci uwielbiają takie gadżety

          Komentarz


          • Zima nie jest ostatnio u nas zbyt mroźna (pogoda mroźna jest ale utrzymuje się krócej) , więc kupiłam mojemu mężowi kurtkę przejściową przez internet, którą znalazłam tutaj . Mąż ostatnio narzekał że nie ma dobrej kurtki i potrzebna jest mu nowa. Postanowiłam więc zrobić mu niespodziankę. Jeżeli mam coś komuś doradzić, to polecam wybierać rzeczy na prezent, związane z czyimiś potrzebami lub zainteresowaniami. Mamy pewność że osoba będzie zadowolona z ofiarowanego jej podarunku.

            Komentarz


            • Ja dostałem na prezent od żony elegancki . Bardzo modny fason i wzornictwo, z domieszką bawaełny, więc nie gniotący się. Prezent nie drogi, a bardzo przydatny i z klasą. Myślę, że praktyczne, lecz przy tym osobiste prezenty są najlepsze.

              Komentarz


              • Dla męża to zegarek

                Komentarz


                • Mój mąż jest okropnym łasuchem i smakoszem, bardzo lubi dostawać konfitury i syropy z . Dodaje je do wszystkiego, ale na szczęście są one naturalne więc brzuszka od tego jeszcze nie dostał.

                  Komentarz


                  • Tutaj są też świetne . Ja jestem zdania, że naprawdę warto się temu bliżej przyjrzeć i zastanowić się nad kupnem

                    Komentarz


                    • Ja po prostu ugotowałabym pyszna kolacje czy obiad i dała mały upominek. Liczy się przede wszystkim gest.

                      Komentarz


                      • Ja się nie znam na takich rzeczach...

                        Komentarz


                        • A czy myślicie, że takie będą dobrym pomysłem na prezent? Mój mąż interesuje się dekoracją wnętrz więc na pewno kategoria jest dobra. Pytanie, czy spodobają mu się takie wydruki. Jak sądzicie?

                          Komentarz


                          • Dla faceta to teraz żaden problem wybrać prezent, kupujesz voucher na jazdę sportowym samochodem i nie ma opcji żeby facet nie był uszczęśliwiony

                            Komentarz


                            • Zerknijcie sobie na różnego rodzaju porady w necie, np. tutaj
                              Ostatnio edytowany przez evamm; 11.02.2017, 15:23.

                              Komentarz


                              • a może dodatkowo spersonifikowaną koszulkę?? zrobiłam taką na , zrobiła wrażenie

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X