Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Prezent dla męża

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Proponuję umówić Męża i ewentualnie kupić bon podarunkowy na usługę u firmy
    szyją odzież męską na miarę, myślę że każdy Mężczyzna chciałby powiększyć swoją szafę o idealnie dopasowaną odzież, korzystałem z ich usług i jestem zadowolony! Polecam każdemu!

    Komentarz


    • mój mąż sporo gromadzi papierów i dokumentów pracuje w domu jako architekt, ostatnio kupiłam mu doskonałe teczki i kartony na dokumenty z mają świetne produkty wysokiej jakości polecam dla każdego bałaganiarza

      Komentarz


      • A czy twój mąż nosi biżuterie? Jeżeli tak to może pomyśl o czymś takim. Zobacz jaka modna biżuteria dla panów jest tutaj Fajna cena, dobra jakość. Osobiście to mi się podoba jak mężczyzna ma takie bransoletki z rzemyków czy sznureczków, fajnie to wygląda.

        Komentarz


        • Widzę że pomysłów na prezent dla męża macie całkiem sporo możecie też oprócz wymienionych rzeczy zajrzeć też na stronę gdzie możecie zamówić bardzo ciekawy pomysł na prezent - karykaturę. Każdy ma jakieś swoje cechy charakterystyczne które oczywiście trzeba zamieścić na takiej pracy

          Komentarz


          • A co powiecie na kawę? Jest to chyba jeden z lepszych pomysłów na prezent A z blogiem bez problemu coś dobierzecie w tym temacie

            Komentarz


            • Portfel, zegarek, a może pasek? Wszystko to będzie bardzo fajnym pomysłem.Na blogu jest sporo propozycji właśnie prezentowych dla facetów. Poczytajcie sobie co proponują.

              Komentarz


              • Zamieszczone przez mangoananas2 Zobacz posta
                A może zaszalej i kup jakieś gadżety erotyczne?
                Jakbyś szukała dyskretnego miejsca na zakupy z dużym wyborem i sprawdzonymi markami to na pewno możesz sprawdzić internetowy sex shop Jestem już po kilku zakupach na tej stronie i na pewno tam wrócę.

                Komentarz


                • Moim zdaniem warto kupić coś ze skórzanej galanterii.

                  Komentarz


                  • Wydaje mi się, że warto zostawić ten temat specjaliście z tej dziedziny. To będzie najlepsze możliwe rozwiązanie.

                    Komentarz


                    • Zamieszczone przez kasianow Zobacz posta
                      Ostatnio usilnie szukam prezentu dla męża na gwiazdkę i wyczytałam, że zegarek byłby spoko pomysłem, co o tym sądzicie?
                      Polecam taki wariant - koszula z nadrukiem . Wygląda super, jakość też super. Dobry pomysł jeżeli chodzi o prezencie. Na żywo wygląda tak

                      Komentarz


                      • A czy brałaś pod uwagę ? Wydaje mi się, że to dobry prezent, szczególnie wtedy, gdy Twój mąż musi do pracy nosić jakieś dokumenty, drobne przedmioty itp.

                        Komentarz


                        • Teraz każda kobieta swojemu mężowi kupuję bardzo ładny prezent.Moim zdaniem na pewno bardzo dobrze robi.

                          __________________________________________________ _________

                          Komentarz


                          • Jeśli wiadomo czym się interesuje to łatwiej kupić idealny prezent. Jeśli mąż interesuje się numizmatyką to polecam odwiedzić stronę tutaj znajdziecie odpowiedni prezent dla pasjonata. Możecie poczytać tez na tej stronie artykuł na ten temat. Polecam zajrzeć.

                            Komentarz


                            • Ja proponuję jakieś fajne bokserki. W dzisiejszych czasach mężczyźni przywiązaują ogromną wagę do bielizny, którą noszą
                              ----------------------------

                              Komentarz


                              • Ja mysle ze moze jakis nowy sprzet klasy AGD - na pewno wybierzesz cos fajnego

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X