Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Prezent dla męża

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #91
    Mojego męża najbardziej interesuje , więc w zasadzie z prezentem nigdy nie mam problemu. Raz jak mu kupiłam coś innego niż koszulkę do kolekcji to się żalił, że zapomniałam o jego hobby

    Komentarz


    • #92
      mój mąż ostatnio bardzo mnie zaskoczył i rozśmieszył bo na serio kazał sobie kupić te tabletki - powiedział, że chce się lepiej sprawdzać i zrobić mi przyjemność stąd takie pomysły i muszę przyznać że działa

      Komentarz


      • #93
        No nie wiem, mnie by uszczęśliwiło wiele rzeczy, ale odkąd zajmuje się piwowarstwem to jednak akcesoria do wytwarzania piwa by się przydały
        Tutaj możecie co nieco o piwowarstwie poczytać:

        Komentarz


        • #94
          Możesz poszukać , może akurat coś Ci się trafi.

          Komentarz


          • #95
            Ja bym zaproponowała coś oryginalnego i zarazem praktycznego...na lata. Ostatnio swojemu chłopakowi kupiłam T-shirt polskich projektantów-grafików z ich nadrukiem wykonanym z sitodruku sama koszulka jest z bawełny czesanej, bardzo trwały materiał, łatwo się pierze. A grafika na bluzkach to dzieła polskich artystów. Można je dostać w Warszawie w butiku Ptasia 6!

            Komentarz


            • #96
              Wystarczy, że zajrzysz na stronę i znajdziesz tam mnóstwo najróżniejszych propozycji. Możesz wybrać na przykład jakiś fajny kubek do kawy z ciekawym printem. Takie designerskie prezenty są zawsze trafione.

              Komentarz


              • #97
                Może zegarek? Moim zdaniem to jest zawsze trafiony prezent

                Komentarz


                • #98
                  Kup mu/wam wycieczkę Zawsze fajnie jest pojechać razem gdzieś na wakacje - oboje z tego skorzystacie Polecam szczególnie i -

                  Komentarz


                  • #99
                    noo wycieczka to jest super pomysł, najlepiej po nowym roku jako relaks po rodzinnych świętach i sylwestrze no i sama skorzystasz

                    Komentarz


                    • Samochód w leasing opłacalne ?

                      Szukacie dobrego samochodu który wam będzie służył przez wiele lat ? Bardzo się wam podoba nowy ford focus i chcielibyście nim jeździć? Teraz w AutoPlaza mają spore promocje na to auto, sami zajrzyjcie na ich najnowszą ofertę !

                      Komentarz


                      • Jakiś gadżet samochodowy zapewne zawsze jest chętnie przyjęty :P

                        ______________________

                        Komentarz


                        • .

                          Ja wolę dawać ubrania. Przynajmniej zawsze się przydadzą.

                          Komentarz


                          • Mój mąż lubił zawsze takie technologiczne gadżety, na 30 te urodziny ze względu na okrągłą okazję chciałam mu kupić jakiś droższy prezent dostał więc drona . Jak chcesz kupić coś w tym rodzaju to poczytaj sobie np .

                            Komentarz


                            • Też długo myślałam nad prezentem, aż znalazłam go na Oboje jesteśmy kawoszami i to kawa nas połączyła

                              Komentarz


                              • Ja na święta dostałem coś zupełnie innego w tym roku jak w poprzednich. ławeczkę do ćwiczeń . Trochę byłem w szoku że żona odważyła mi się kupić coś takiego ale prezent na pewno przydatny

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X