Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Prezent dla męża

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #46
    Skuter to super prezent, lub motocykl.

    Komentarz


    • #47
      Rower

      Może rower szosowy , na zdrowie wyjdzie i kondycje. Może jakiś z tych. Ja mężowi kupiłam i był bardzo zadowolony

      Komentarz


      • #48
        A może jakiś dobry falownik? Niejeden falownik jest opisany np. tutaj . Naprawdę, jest to bardzo dobry blog
        Ostatnio edytowany przez Kretu; 24.08.2015, 14:46.

        Komentarz


        • #49
          Mojemu mężowi marzy się wyjazd na Maltę w poszukiwaniu kulinarnych atrakcji tego kraju.

          Komentarz


          • #50
            Niegłupim pomysłem mogą też być różnego rodzaju prowadnice liniowe Tutaj jest dość obszerny opis prowadnic liniowych . Możesz się trochę podszkolić przed zakupem

            Komentarz


            • #51
              Torba

              Dobrym pomysłem jest torba męska na ramie . Prezent bardzo praktyczny, ja mężowi kupowałam rok temu, do teraz mi dokucza mówiąc "Jedyny trafiony prezent od Ciebie ". W Solier mają duży wybór, . Myślę że to będzie trafiony prezent

              Komentarz


              • #52
                Ja od zawsze podpytuje męża co by chciał dostać, robię taką małą listę rzeczy i później wybieram coś z niej. Wystarczy umieć słuchać to nie będzie problemów z prezentami

                Komentarz


                • #53
                  Ja mam swojemu mężowi zrobiłam piękną sesję u fotografa. Genralnie jest on bizmesmenem pracuje w banku i postanowiłam mu zrobić niespodziankę.
                  Prawdziwa prowadzona przez s4studio przebiegła fantastycznie i bardzo mu się podobało.
                  Ostatnio edytowany przez zozozo; 24.09.2015, 14:35.

                  Komentarz


                  • #54
                    Ogólnie sesję uważam za bardzo dobry pomysł. Tylko czy każdy mężczyzna będzie z czegoś takiego zadowolony? Nie sądzę.

                    Komentarz


                    • #55
                      To już sama powinnaś wiedzieć.

                      Komentarz


                      • #56
                        Mój mąż jest nieco szalony i chętnie pewnie by przetestował elektryczną deskorolkę. Na YT ostatnio mi pokazywał, jak działa manta Viper - fajna zabawa dla każdego, sama bym przetestowała, tylko dla mnie ciut za droga zabawka.

                        Komentarz


                        • #57
                          Całkiem fajna ta deskorolka. Kumpel testował

                          Komentarz


                          • #58
                            A może jakiś sikor ? tzn. zegarek ? Uniwersalny prezent, który znów wraca do łask. Pasuje zawsze.

                            Komentarz


                            • #59
                              Powinnaś raczej sama wiedzieć, co kupić swojemu mężowi.

                              Komentarz


                              • #60
                                Nie kupuję mężowi prezentów, tylko mu coś gotuję. Jak widzi, że mam przygotowane , to już wie, że dostanie jeszcze dobre piwo i święty spokój tego dnia i to będzie jego prezent

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X