Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Prezent dla męża

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #76
    Czasem najlepiej własnie jest zapytać się

    Komentarz


    • #77
      A co powiecie na prezent w postaci swetra? Może ogrzać Waszego męża lub żonę kiedy Wy nie możecie ^^ A bywają naprawdę ładne i ciekawe Jak np. na tej stronie, zobaczcie:

      Komentarz


      • #78
        W sumie całkiem dobry pomysł. Ja też czasami kupuję ubrania.

        Komentarz


        • #79
          Trafionym prezentem będzie rower. Jak nie wiesz gdzie kupić to możesz kupić na

          Komentarz


          • #80
            Faceci to najlepiej coś co jest im potrzebne w danym momencie. Może po prostu zapytaj

            Komentarz


            • #81
              A może jakiś prezent z rodzaju "podrasowania" siebie samej, czyli jakieś powiększenie biustu lub ginekologia estetyczna? jest np. dość ciekawa oferta

              Komentarz


              • #82
                Wybór robota kuchennego

                Witam Jak w temacie - poszukuję dobrego robota kuchennego. Znacie może coś wartego uwagi w tym obszarze tematycznym? Ja się zastanawiam ostatnimi czasy czy np. jakiś robot kuchenny z tego spisu byłby ok Co o tym sądzicie?

                Komentarz


                • #83
                  Moj mąz to pasjonat motoryzacji. Nie wyobrażam sobie dać mu scyzoryk czy książkę. tym autkiem moj maż się woził w swoje urodziny na torze wyścigowym

                  Komentarz


                  • #84
                    Jestem za dawaniem praktycznych prezentów, koszulki, maszynki do golenia.

                    Komentarz


                    • #85
                      Mam takie samo podejście. Dobry pomysłem jest też zegarek czy portfel.

                      Komentarz


                      • #86
                        Hotel spa łódź

                        Szukacie świetnego miejsca na wypoczynek w centrum Polski czyli w największym mieście jakim jest Łódź? Jeśli tak to koniecznie zobaczcie na najnowszą ofertę Hotel Nowa Gdynia, oferuje niesamowite atrakcje takie jak spa, baseny, sauny, sami zobaczcie na ich największe atrakcje !

                        Komentarz


                        • #87
                          Jeśli prowadzi jakieś biuro, to może nowe meble biurowe? Tutaj macie rady odnośnie jak kupić dobre meble biurowe

                          Komentarz


                          • #88
                            A może portfel? Zegarek? Koszulę?

                            Komentarz


                            • #89
                              Zamieszczone przez laik66 Zobacz posta
                              A może jakiś prezent z rodzaju "podrasowania" siebie samej, czyli jakieś powiększenie biustu lub ginekologia estetyczna? jest np. dość ciekawa oferta
                              tutaj zapoznaj się z gdzie też sobie dodasz urody.

                              Komentarz


                              • #90
                                Gdzie po kredyt?

                                Szukacie dobrych, szybkich kredytów ? Jeśli tak to pilnie zaglądnijcie na ofertę, obliczycie tutaj wszystkie możliwości kredytowe i zobaczycie która oferta będzie dla was najlepsza !

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X