Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Prezent dla babci na urodziny

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #31
    Opcji jest całkiem sporo, jednak z babciami jest dosyć ciężko. Te już wszystko mają i nic więcej nie potrzebują. Przynajmniej u mnie tka sprawa wygląda. Zobaczcie sobie co proponuje firma Może zamówicie u nich karykaturę ze zdjęcia? To na pewno babci się spodoba
    Nie masz uprawnień do oglądania tych zdjęć. Zaloguj się. Ilość zdjęć w galerii: 1.

    Komentarz


    • #32
      Moja babcia od jakiegoś czasu mówiła, że przydałaby się jej jakaś dodatkowa półka do salonu. Myślę, że warto spełnić życzenie mojej babulki i poszukałem w internecie jakichś ciekawych ofert i udało mi się trafić na . Jak na razie jeszcze nic o tym nie wie, bo za dwa tygodnie ma urodziny i wtedy jej to dam. Mam nadzieję, że się ucieszy

      Komentarz


      • #33
        Olej z wiesiołka w kapsułkach np. polski GAL bo ma szerokie działanie prozdrowotne. Do tego może jakiś zestaw witamin, dobry krem do twarzy, no i bukiet kwiatów, albo storczyk w doniczce. Babcie lubią takie prezenty.

        Komentarz


        • #34
          Moja babcia jest miłośniczką czytania książek .Ma ich mnóstwo nie jestem w stanie ich policzyć .Czasami przy spotkaniu rodzinnym opowiada ciekawy wątek z książki .Ostatnio wspominała o książce "Dopóki biegnę. Tom 2. Zanim mnie znajdą" Wraz z bohaterami gdzieś uciekamy, dążymy w nieznane, szukamy rozwiązania. Cały czas czuje się na plecach oddech kogoś, dreszczyk mrocznych emocji.
          • DopĂłki biegnę. Tom 2. Zanim mnie znajdą
          Dopóki biegnę. Tom 2. Zanim mnie znajdą

          Autor: Terri Blackstock ()

          Komentarz


          • #35
            Ja babci kupiłbym jakąś ładną zastawę

            Komentarz


            • #37
              Kieruj się hobby bliskiej osoby. Każdy ma jakieś zainteresowania, nawet jeśli to tylko gotowanie

              Komentarz


              • #38
                Wydaje mi się, że bardzo dobrym pomysłem na prezent dla babci będzie pióro wieczne parker . To bardzo elegancka i prestiżowa forma podarunku, można ich używać na co dzień. Jest dostępna szeroka gama kolorystyczna, więc można wybrać odpowiedni produkt dla kobiety w określonym przedziale cenowym.

                Komentarz


                • #39
                  Moja ukochana babcia od zawsze lubiła sobie układać tarota itp. Ogólnie cała ezoteryka wcale nie była jej obca, ale oczywiście specjalistką w tym zakresie nie jest. W związku z pogoroszeniem się jej stanu zdrowia, nie jest w stanie już chodzić, więc doszedłem do wniosku, że najlepiej będzie załatwić jej usługę wróżbiarską online. Myślę, że zdecydujemy się na pomoc wróżki Ksymeny z . Słyszałem o niej same dobre rzeczy

                  Komentarz

                  Pracuję...
                  X