Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Prezent dla babci na urodziny

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • CzerwonyMark
    odpowiedział(a)
    Moja ukochana babcia od zawsze lubiła sobie układać tarota itp. Ogólnie cała ezoteryka wcale nie była jej obca, ale oczywiście specjalistką w tym zakresie nie jest. W związku z pogoroszeniem się jej stanu zdrowia, nie jest w stanie już chodzić, więc doszedłem do wniosku, że najlepiej będzie załatwić jej usługę wróżbiarską online. Myślę, że zdecydujemy się na pomoc wróżki Ksymeny z . Słyszałem o niej same dobre rzeczy

    Zostaw komentarz:


  • mertie83
    odpowiedział(a)
    Wydaje mi się, że bardzo dobrym pomysłem na prezent dla babci będzie pióro wieczne parker . To bardzo elegancka i prestiżowa forma podarunku, można ich używać na co dzień. Jest dostępna szeroka gama kolorystyczna, więc można wybrać odpowiedni produkt dla kobiety w określonym przedziale cenowym.

    Zostaw komentarz:


  • angela281
    odpowiedział(a)
    Kieruj się hobby bliskiej osoby. Każdy ma jakieś zainteresowania, nawet jeśli to tylko gotowanie

    Zostaw komentarz:


  • KUTYKOWSKI
    odpowiedział(a)
    Ja babci kupiłbym jakąś ładną zastawę

    Zostaw komentarz:


  • polo55
    odpowiedział(a)
    Moja babcia jest miłośniczką czytania książek .Ma ich mnóstwo nie jestem w stanie ich policzyć .Czasami przy spotkaniu rodzinnym opowiada ciekawy wątek z książki .Ostatnio wspominała o książce "Dopóki biegnę. Tom 2. Zanim mnie znajdą" Wraz z bohaterami gdzieś uciekamy, dążymy w nieznane, szukamy rozwiązania. Cały czas czuje się na plecach oddech kogoś, dreszczyk mrocznych emocji.
    • DopĂłki biegnę. Tom 2. Zanim mnie znajdą
    Dopóki biegnę. Tom 2. Zanim mnie znajdą

    Autor: Terri Blackstock ()

    Zostaw komentarz:


  • babydajna
    odpowiedział(a)
    Olej z wiesiołka w kapsułkach np. polski GAL bo ma szerokie działanie prozdrowotne. Do tego może jakiś zestaw witamin, dobry krem do twarzy, no i bukiet kwiatów, albo storczyk w doniczce. Babcie lubią takie prezenty.

    Zostaw komentarz:


  • niKODemus
    odpowiedział(a)
    Moja babcia od jakiegoś czasu mówiła, że przydałaby się jej jakaś dodatkowa półka do salonu. Myślę, że warto spełnić życzenie mojej babulki i poszukałem w internecie jakichś ciekawych ofert i udało mi się trafić na . Jak na razie jeszcze nic o tym nie wie, bo za dwa tygodnie ma urodziny i wtedy jej to dam. Mam nadzieję, że się ucieszy

    Zostaw komentarz:


  • Mermagda0
    odpowiedział(a)
    Opcji jest całkiem sporo, jednak z babciami jest dosyć ciężko. Te już wszystko mają i nic więcej nie potrzebują. Przynajmniej u mnie tka sprawa wygląda. Zobaczcie sobie co proponuje firma Może zamówicie u nich karykaturę ze zdjęcia? To na pewno babci się spodoba
    Nie masz uprawnień do oglądania tych zdjęć. Zaloguj się. Ilość zdjęć w galerii: 1.

    Zostaw komentarz:


  • Kasia_1988
    odpowiedział(a)
    , taki prezent mojej babci kupiłem na urodziny. Jak wróciła to mówiła, że było super

    Zostaw komentarz:


  • kralmarek
    odpowiedział(a)
    Ja dla babci chciałem zamówić roczną prenumeratę jej ulubionego czasopisma

    Zostaw komentarz:


  • takrona
    odpowiedział(a)
    Bo tak naprawdę to jest najważniejsze. Uwielbiam spędzać czas z rodziną i cenię to sobie ponad wszystko. Często mam jednak problem z wybieraniem prezentu na daną okazję, nie wiem czego nie wypada oferować. Czym wy się kierujecie? Co sądzicie o informacjach w tym poradniku ? Przyznam, że lubię dawać praktyczne prezenty bo lubię sama takie dostawać Nie każdy to rozumie

    Zostaw komentarz:


  • oskar05
    odpowiedział(a)
    Moja babcia najbardziej ceni sobie obecność całej rodziny na jej przyjęciu

    Zostaw komentarz:


  • marcinek31
    odpowiedział(a)
    Ja kupiłem dla babci maszynę do szycia

    Zostaw komentarz:


  • Liuet65
    odpowiedział(a)
    Bardzo ciekawy pomysł.

    __

    Zostaw komentarz:

Pracuję...
X