Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Samochód nowy, czy używany?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #61
    Bardzo dobree opinie o serwisie Bawaria Motors z Gdańska słyszałem ..
    Prowadzą sprzedaż w bardzo dobrych cenach samochodów w dobrym stanie i potrafią naprawdę dobrze doradzić. Zastanawiałem się też nad leasingiem u nich.

    Komentarz


    • #62
      Zastanwiam się nad nowym bmw x3

      Komentarz


      • #63
        Może to i dobry wybór, warto jeszcze dobrać do tego auta zestaw Optima, zrobisz to na tej stronie i możesz iść potem z tym wydrukiem do wybranego warsztatu gdzie taki zestaw Ci zamontują

        Komentarz


        • #64
          Używane są dużo tańsze od nowych. Nie wiem kogo stać na samochody z salonu - mi zwyczajnie szkoda kasy.

          Komentarz


          • #65
            Ja mam bardzo podobne podejście.

            Komentarz


            • #66
              Ja osobiście wolała bym nowe auto, które jest bezpieczniejsze, wygodniejsze i ładniejsze, niż stare wyeksploatowane auta. U nich widziałam ciekawe auta dlatego zastanawiam się nad jakimś nowym autem.

              Komentarz


              • #67
                Może to kwestia przyzwyczajenia ale zawsze kupuję używane, wolę zaoszczędzić a jak się kupi coś w dobrym stanie to potem i tak jeździ latami :0.


                ____________

                Komentarz


                • #68
                  Nie opłaca się w dzisiejszych czasach kupować nowego auta.

                  Komentarz


                  • #69
                    Jeśli szukacie świetnej jakości samochodu to moim zdaniem najlepiej zdecydować się na samochód używany żeby nie przepłacać. Ostatnio też byłem na kupnie i sprawdziłem ofertę komisu samochodowego w Warszawie, to godny polecenia wybór używanych samochodów które są jak nowe. Na każde auto dają pełną gwarancję, zapewniają pomoc w wyborze samochodu, jeden z najlepszych komisów samochodowych z jakimi się spotkałem !

                    Komentarz


                    • #70
                      Pamiętajcie tylko, że auta różnych marek mają pewne awaryjne części, na przykład w przypadku citroena jest to tylna beka , trzeba sobie z tego zdwać sprawę.

                      Komentarz


                      • #71
                        używane auto

                        Nie znoszę przepłacać, a tak jest w/g mnie z nowymi samochodami trzaśnięcie drzwiami i już kilkanaście tysięcy wartość auta spada. Bardzo fajne auta można kupić poleasingowe na przykłąd tutaj ta Skoda niski przebieg auto prawie nowe co widać po nie zniszczonym środku.

                        Komentarz


                        • #72
                          Według mnie nowy dużo lepszą opcją !

                          Komentarz


                          • #73
                            Samochód dla rodziny

                            Szukamy z żoną jakiegoś samochodu dla naszej rodziny. Możecie polecić coś konkretnego? Nam bardzo spodobał się ford mondeo nowy model i nie wiem czy nie kupimy właśnie tego. Chyba, że możecie coś jeszcze polecić Dodatkowo dorzucają co rok gratis przez 5 lat !

                            Komentarz


                            • #74
                              A może wypożyczenie samochodu? Poza tym, że niska jest cena to proponowałbym zwrócić jeszcze uwagę na jakość i formalności w danej wypożyczalni. Pewnie, że niektóre dadzą Ci samochód za grosze, ale umowa będzie tak obwarowana, że gość w wypożyczalni będzie się wręcz modlił, żeby Ci dowalić jaką karą, nie zwrócić kaucji itp. To bez sensu. Lepiej dołożyć parę złotych i wybrać markę, która jest sprawdzona. Korzystałem kilkukrotnie z usług uważam, że firma naprawdę jest solidna

                              Komentarz


                              • #75
                                samochód nowy zawsze jest dobry

                                ___________________________

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X