Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Samochód nowy, czy używany?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #31
    w zalezności od Twoich możliwości ale najlepiej używany

    Komentarz


    • #32
      Używany, ale nie starszy niż 5 lat.

      Komentarz


      • #33
        No to, zwolennicy używanych aut, to sobie poczytajcie , a dowiecie się, na jakie części trzeba w takich samochodach szczególnie uważać.

        Komentarz


        • #34
          nowy

          Polecam raczej kupno nowego. Wszystko w nim masz pewne sprawdzone. Ja np kupilam nowego mondeo i bez problemu kupiłam , które wiem, ze beda mi slozyc na lata

          Komentarz


          • #35
            Mnie nie przeszkadzałoby to, że mam samochód używany.

            Komentarz


            • #36
              Według mnie auto używane jest dobrym pomysłem, szczególnie dla osób, które nie mają zbyt dużo funduszy. Tylko trzeba je dobrze wybrać. Jeśli chcesz wiedzieć gdzie znaleźć . Tam wymienione zostały najlepsze serwisy z tego typu ogłoszeniami. Warto zapoznać się z tym co mają do zaoferowania.

              Komentarz


              • #37
                moim zdaniem powinieneś pojechać na i tam poszukać jakiegoś fajnego używanego samochodu który tak naprawdę kupisz za grosze - wydasz może nieco na mechanika no ale potem chociaż wiesz czym jedziesz.

                Komentarz


                • #38
                  Ja kupowałam używane auto, musiałam tylko trochę poprawić jego wygląd. Wystarczył jeden "zabieg" we i na moim samochodzie nie było już ani jednej rysy, po prostu wyglądał jak nowy.

                  Komentarz


                  • #39
                    Też kupowałam używane auto. Nie stać byłoby mnie na nowe.

                    Komentarz


                    • #40
                      Ja kupiłam używane auto. Na nowe nie byłoby mnie stać.

                      Komentarz


                      • #41
                        Można też w ogóle nie kupować auta, jeśli potrzebujemy go od czasu do czasu. Przecież od tego są wypożyczalnie aut. Moja siostra jak potrzebuje na kilka dni auta to wypożycza je z . Dostaje bardzo dobrą cenę za dobę i może negocjować warunki.

                        Komentarz


                        • #42
                          używane. nie miałabym odwagi kupić nowego

                          Komentarz


                          • #43
                            auto tylko używane, nowe traci za dużo na wartości zaraz po opuszczeniu salonu.
                            Uzywane np 4-5 letnie - zapłacimy dużo mniej nie kupując z salonu, a nie będzie to mocno zajechany samochód
                            A ja póki co sprawdzam jak działa i jak ją wykorzystać w swoim biznesie

                            Komentarz


                            • #44
                              Ja mogę z swojej strony polecic nowych. Oczywiście zdaję sobię sprawę z tego, że nie każdy może sobie pozwolić na taki nowy saochód prosto z salonu

                              Komentarz


                              • #45
                                Jak się ma firmę, to można brać nowy. jednakże przeciętnego Kowalskiego, to raczej na to nie stać.

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X