Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Samochód nowy, czy używany?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #16
    Zależy jakim budżetem operujesz. Jak masz możliwość to wiadomo, że lepiej nowy i sam sobie dbasz o niego, ale czasem dwuletni samochód można już kupić dużo taniej.

    Komentarz


    • #17
      Używane auta są awaryjne, często trzeba do nich dokładać (np. na naprawy) i to całkiem sporo. Lepiej kupić nowy - ma gwarancję, jest bezawaryjny i w idealnym stanie. Na nowym można trochę zaoszczędzić kupując taki z poprzedniego rocznika - jeśli podobają ci się Ople, to tutaj mają tera wyprzedaż kilku modeli z poprzedniego roku.

      Komentarz


      • #18
        Czasami nowego auta nie opłaca się kupować z tego względu, że bardzo szybko traci na wartości. Ale za to mamy zapewnione serwisowanie...

        Komentarz


        • #19
          Używane auta nie są takie złe. Mogą być jeszcze w całkiem dobrym stanie, a przynajmniej nie obawiamy się tak zniszczeń jak w przypadku nówki.

          Komentarz


          • #20
            Prawda? Ja sama kupiła używane i nie uważam,żeby było jakiś gorsze, czy słabsze od innych.

            Komentarz


            • #21
              Pewnie, używane auta nie są złe Tylko trzeba ostrożnie dobierać ogłoszenia

              Komentarz


              • #22
                Pewnie! A nowy w ramach leasingu konsumenckiego? Co o tym myślicie?

                Komentarz


                • #23
                  Ja osobiście wolę używany bo nie stać mnie na nowy

                  Komentarz


                  • #24
                    Myślę że najlepszy jest nowy al w leasingu

                    Komentarz


                    • #25
                      Ze względu na pieniądze jakie trzeba wyłożyć na nowy, wybieram używany.

                      Komentarz


                      • #26
                        Większość osób decyduje się na zakup używanego samochodu, ponieważ nie stać ich na nowe. Możecie poczytać o tym i pomyśleć nad zakupem pojazdu z niewielkimi defektami. To obniży wartość auta przy sprzedaży, a potem możecie to już naprawić sami, we własnym zakresie.

                        Komentarz


                        • #27
                          Często też wiąże się jednak ostatecznie z większymi kosztami i nie zawsze jest to opłacalne. Kupić samochód po zanizonej cenie, a potem płacisz krocie na jego naprawę.

                          Komentarz


                          • #28
                            Moim zdaniem wszystko zależy od tego, jaki mamy budżet. Jeśli nas stać, to czemu nie. Ja na razie mam na oku kilka samochodów terenowych, ale raczej używanych, bo budżet nie puszcza. Ten najbardziej przypadł mi do gustu: . Ktoś się może zna i powie, czy warto?

                            Komentarz


                            • #29
                              Nawet używane auto można tak odpicować, że będzie wyglądało na nowe.. Tylko trzeba pomyśleć o ochronie lakieru (o której więcej możecie znaleźć tutaj:
                              ), żeby ten efekt długo się utrzymał.

                              Komentarz


                              • #30
                                Zależy czego oczekujesz i jaki masz budżet. Ja zawsze kupowałem samochody używane ale kilka razy trafiłem na egzemplarze, z którymi miałem mnóstwo problemów i koniec końców kosztowały mnie niewiele mniej niż nowe auto. Dlatego teraz chce kupić nowy samochód, szukam jakieś SUV'a z niższej półki cenowej i chyba koniec końców będzie to .

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X