Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Samochód nowy, czy używany?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #76
    Każdy ma swoje zdanie, ale ja uważam, że lepszy samochód używany z wyższej półki niż nowy z niższej. Mam używany i jestem z niego zadowolona, zrobiłam też , bo chciałam żeby wyglądał lepiej i wyróżniał się, żeby go jakoś odmienić. Udało się świetnie.

    Komentarz


    • #77
      nowy najlepszy.... a jak używany to krótki stażem
      ____________________________

      Komentarz


      • #78
        Moim zdaniem ważny jest stan samochodu i miejsce zakupu. Zresztą, jeżeli chodzi o miejsce to moim zdaniem warto zapoznać się z Jest to strona internetowa, która pozwala tworzyć bazy firm z różnych branż. Nie będę wdawać się w szczegóły, wszystko zostało wyjaśnione na stronie.

        Komentarz


        • #79
          Według mnie używka lepsza i tańsza !

          Komentarz


          • #80
            To zależy na jaki cię stać. Niestety wiadomo ze każdy chciałby nowy, jednak nasze możliwości finansowe są jakei są i trzeba brać to na co nas stać.

            Komentarz


            • #81
              Oczywiście najbardziej chciałabym samochód nowy z wysokiej półki, ale ustalmy, kogo dziś na to stać? Mnie, niestety nie - dlatego też trzeba się zadowolić samochodem używanym...

              Komentarz


              • #82
                Samochód w rozsądnych cenach

                Jeśli interesuje się zakup dobrego używanego samochodu, które wygląda i sprawuje się jak nowe to polecam ci sprawdzić ofertę . Nie możesz trafić lepiej!

                Komentarz


                • #83
                  Nigdy nie kupiłem samochodu z tasmy, zawsze uzywke ale np kilkuletnią tylko, nie z ubieglego wieku. Chwale sobie, jak jest dobra marka to starsze modele tez są porządne i nie ma sensu przepłacac, na moje potrzeby to jest wysatarczające. Niedługo jeszcze przenosze sie do miasta to mysle ze auta jeszcze mniej będe uzywal bo stanie w korkach mnie doprowadza do szału i dzien w dzien bym nie dał rady

                  Komentarz


                  • #84
                    U mnie podobnie, nowych aut nie kupuje nie uważam że sa lepsze. Teraz zastanawiam się nad jakimś małym suvem taki nissan wchodzi w grę, żonie się podoba, oczywiście tez używany.

                    Komentarz


                    • #85
                      Najlepiej by było gdybyś po prostu popytał jakiś znajomych czy ludzi z którymi masz jakiś bliższy kontakt i wtedy dopiero zadecydował.


                      ____________

                      Komentarz


                      • #86
                        Moim zdaniem lepiej kupić samochód używany, ale 2-5 letni max. ponieważ samochody nowe najwięcej tracą na wartości na początku swojego życia, a później już zdecydowanie mniej. Polecam japońskie samochody, takie jak: toyota, honda lub niemiecki mercedes. Sam używam niemieckiego mercedesa jako pomoc drogową i mam dla porównania francuskie Renault, więc widoczna jest różnica. Zdjęcia możesz zobaczyć na stronie: . Z pewnością lepiej dołożyć parę groszy i nie martwić się o to, że auto "rozkraczy" się nam na drodze

                        Komentarz


                        • #87
                          Bez względu na to, czy kupujecie nowy, czy też używany, najważniejsze jest, żeby zapewnić sobie w samochodzie bezpieczeństwo. A w tym celu warto zastanowić się nad sprawieniem sobie akcesoriów do pasów, takich jak te opisane na , mogą się okazać bardzo przydatne.

                          Komentarz


                          • #88
                            Ja też uważam, że warto kupić samochód używany taki kilkuletni. Do tego warto mieć zawsze kontakt gdzieś pod ręką po jakąs lawetę, czy pomoc drogową bo nigdy nic nie wiadomo. Mi w Wigilię samochód się popsuł w połowie drogi, tuż pod Łodzią. na całe szczęście miała dyżur i podjechał Pan, który mi pomógł.

                            Komentarz


                            • #89
                              A jakie macie zdanie na temat takich samochodów czyli aut hybrydowych? Przeglądamy ostatnio z mężem różne oferty i to też bierzemy pod uwagę.

                              Komentarz


                              • #90
                                Zarówno nowy jak i używany samochód warto wyposażyć w przenośną wyciągarkę taką jak te tutaj . W drodze wszystko może się wydarzyć, szczególnie zimą, gdy co kilka metrów mijamy zaspy. Żałuję, że nie miałem jej jeszcze kilka tygodni temu, kiedy wpadłem w poślizg i ugrzęzłem w śniegu.

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X