Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Samochód nowy, czy używany?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #46
    Jak decydujecie się na używany samochód, to możecie mu przyciemnić szyby , będzie wyglądał szpanersko

    Komentarz


    • #47
      Słyszeliście o tym, że po numerze VIN można sprawdzać informacje o używanych autach. Przy zakupie jest to przydatne. I jeden z tych serwisów ma całkiem niezłe opinie: Jakie jest wasze zdanie na ten temat?

      Komentarz


      • #48
        Ja mam nieco inne pytania, mianowicie dotyczy ono odszkodowania. Będę za niedługo próbował uzyskać odszkodowanie po niewielkiej stłuczce i zastanawiam się czy korzystać z jakiejś pomocy. Czytałem o tym tutaj: Co o tym sądzicie?

        Komentarz


        • #49
          rynek wtórny jest bogaty w wiele ciekawych aut, nie ma co kupować nówki.

          Komentarz


          • #50
            Faktycznie jest tego sporo. My rownież kupiliśmy używany samochodów ponieważ chcieliśmy coś w dobrej cenie a nie stać nas było na auto nowe. Ogolnie mamy ten komfort, ze nasz dobry znajomy zna się na samochodach oraz doradził nam na co zwracać uwagę przy wyborze autka.

            Sugeruję zerknać sobie jeszcze na tę stronę:


            Jest tutaj dokładnie opisane na co zwracać uwagę przy wyborze używanego autka.

            Komentarz


            • #51
              Ja jestem za tym, aby kupować nowe autka z salonu oczywiście jeśli kogoś na to stać

              Komentarz


              • #52
                Ja z tego co pamiętam korzystałem z czegoś takiego: przy szukaniu furki. W Niemczech są naprawdę dobre oferty jeśli chodzi o samochody, więc może coś znajdziesz dla siebie.

                Komentarz


                • #53
                  Ja byłbym zdecydowanie za rynkiem wtórnym.

                  Komentarz


                  • #54
                    Ze względu na możliwości finansowe ja też. A można jeszcze bardziej zaoszczędzić instalując w aucie lpg a na stronie można wybrać odpowiednie system do każdego auta i założyć go w zaprzyjaźnionym warsztacie. . Teraz te nowe zestawy są doskonałe i nie wpływają na dynamikę auta
                    Ostatnio edytowany przez mufinka; 08.05.2017, 14:08.

                    Komentarz


                    • #55
                      ja jestem jak najbardziej za zakupem używanego samochodu. Przede wszystkim takie auto traci połowę wartości w momencie wyjazdu z salonu, a po drugie trzeba je najpierw "dotrzeć" żeby jazda była bezpieczna. Nie mówię od razu o zakupie 20 letniego rzęcha, ale takie 2, 3 letnie samochody są bardzo dobrą alternatywą dla nowych

                      Komentarz


                      • #56
                        Witam to mój pierwszy wpis na tym forum, wiec chciałem się przywitać! Moim zdaniem kupno nowego auta jest nie opłacalne ze względu na duży i szybki spadek jego wartości po zakupie.

                        Komentarz


                        • #57
                          Chciałbyś kupić dobry samochód, który posłuży Ci przez wiele lat? Jeśli tak to koniecznie odwiedź salon forda . Znajdziesz tutaj bardzo bogatą ofertę samochodów tej właśnie marki.Nie czekaj sprawdź ich ofertę już dziś i kup auto swoich marzeń!

                          Komentarz


                          • #58
                            Nowy albo używany ale na pewno sprawdzony w serwisie.
                            Szukasz czegoś konkretnego? Zobacz tutaj mają i nowe auta i używane to dobry salon z mojej okolicy.

                            Komentarz


                            • #59
                              Ja bym się zdecydował na używkę - dużo taniej a i dobry samochód można znaleźć

                              Komentarz


                              • #60
                                Cięzki wybór powiem szczerze. Samochody używane mają o wiele niższa cene ale za to są mniej pewne. Ja jakbym mieszkala w wielkim miescie to chyba balabym sie kupic nowe auto, nie moglabym spac nie myslac o tym czy ktos go nie zarysuje a nie daj Boze ukradnie. Polecam wam salon , tam mozecie znalezc bardzo fajne fordy nowe jak i uzywane

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X