Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Prezenty na gwiazdkę

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #16
    Ja w ubiegłym roku dostałam bardzo wyjątkowy prezent na Gwiazdkę, a konkretnie mąż oświadczył mi, że mamy własną działkę. Całą wiosnę pracowałam tam dzielnie i niedługo będę zbierać warzywa z rabatek. Wszystko pięknie wyrosło po podaniu nawozów z

    Komentarz


    • #17
      Zamieszczone przez milenka Zobacz posta
      Witam. Jakie macie pomysły na gwiazdkę?
      Ja zastanawiam się czy nie sprawić dla swojego męża jednego z takich scyzoryków : . Myślicie, że to fajny pomysł na prezent?
      Według mnie to fajny pomysł. Co do prezentów to dużo zależy od preferencji osób, którym damy te upominki.

      Komentarz


      • #18
        Święta to jeden z najgorszych okresów dla mnie. Może dlatego, że nie mam komu dawać prezentów. Problem mnie nie dotyczy...

        Komentarz


        • #19
          Zawsze możesz pomyśleć w tym okresie o zrobieniu czegoś dla innych, np. wspomóc dom dziecka, zgłosić się jako wolontariusz. To powinno poprawić Ci samopoczucie.

          Komentarz


          • #20
            Moim zdaniem idealnym pomysłem na prezent byłby . Klocki to chyba jeden z najbardziej uniwersalnych prezentów, który sprawdzi się w każdej sytuacji. W sklepie Urwis jest ich bardzo duży wybór, nie tylko z Lego, ale też z Cobi i innych firm.

            Komentarz


            • #21
              Z prezentami zawsze jest problem, zwłaszcza jeśli nie ma się kogo obdarowywać. Słusznie zauważył ktoś powyżej, że możesz zawsze zaangażować się w jakaś akcje charytatywną. Pomoc innym jest mile widziana.

              Komentarz


              • #22
                Pewnie, że tak. Sądzę, że jest mnóstwo takich organizacji.

                Komentarz


                • #23
                  A znasz jakieś konkretne przykłady? Chętnie bym to sprawdziła.

                  Komentarz


                  • #24
                    Zaczęłabym od popytania w szkołach i w domach dziecka. Są też chyba strony z takimi organizacjami.

                    Komentarz


                    • #25
                      W sumie ostatnio dowiedziałam się, że w miejskich ośrodkach pomocy społecznej można oddawać ubrania i zabawki. To całkiem dobry pomysł.

                      Komentarz


                      • #26
                        A to ja o tym nie wiedziałam. Jeśli chodzi o prezenty dla dzieci na święta, to ja oczywiście kupuję zabawki. To chyba najlepsze na co można postawić. Ostatnio w sklepie Urwis kupiłam . Na tej stronie jak nie macie konkretnego pomysłu, to możecie się posiłkować propozycjami.

                        Komentarz


                        • #27
                          Do gwiazdki jeszcze trochę czasu ale prezenty czasem to ciężki orzech do zgryzienia..

                          Komentarz


                          • #28
                            A to prawda. Czasami nie wiadomo co kupić. To zdecydowanie twardy orzech do zgryzienia.

                            Komentarz


                            • #29
                              myślę, że fajnym prezentem może okazać się zakup odkurzacza centralnego. Cała rodzina mogłaby wówczas cieszyć się czystym domem pozbawionym roztoczy:

                              Komentarz


                              • #30
                                Spoko loko! Do Świąt jeszcze kawał czasu!

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X