Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Prezenty na gwiazdkę

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Ewece45
    odpowiedział(a)
    My z rodzinką zamiast prezentów wyjeżdżamy gdzieś razem.

    __

    Zostaw komentarz:


  • LilKsiadz
    odpowiedział(a)
    Hmmm... Może jakiś fajny nóż ozdobiony. W internecie znajdziesz takich bardzo dużo

    Zostaw komentarz:


  • jajanusz
    odpowiedział(a)
    Myślę, że zakup depilatora jako prezent pod choinkę może być świetną inwestycją dla obu stron w związku. Nie wiedziałem jaki wybrać, ale z pomocą przyszedł mi artykuł i dzieki temu uszczęśliwiłem i siebie i swoją dziewczyne
    Ostatnio edytowany przez jajanusz; 24.01.2019, 21:29.

    Zostaw komentarz:


  • beros
    odpowiedział(a)
    ja zazwyczaj kobietom wybieram coś z biżuterii, tutaj mają bardzo ciekawą i wyjątkową biżuterie, polecam kolczyki to na pewno dobry wybór dla kobiety

    Zostaw komentarz:


  • porky
    odpowiedział(a)
    Ja na ostatnią gwiazdkę kupiłam mojej siostrze zestaw do takiego rodzaju manicure: Wiem że chciała zacząć robić sobie hybrydy samemu w domu, a w takim zestawie jest wszystko potrzebne do tego.

    Zostaw komentarz:


  • systemma
    odpowiedział(a)
    Mnie na pewno ucieszyłby album ze świata sztuki;-)

    Zostaw komentarz:


  • plomba
    odpowiedział(a)
    Ubranko? Nie wiem, czy ucieszy dziecko. My zawsze na Gwiazdkę, ale też inne okazje, dajemy po prostu zabawki. Dziewczynkom podarowaliśmy na przykład lalki , a chłopcom zestawy klocków LEGO. Myślę, że tego typu upominki są dla nich zdecydowanie bardziej interesujące.

    Zostaw komentarz:


  • Anamtepmap35
    odpowiedział(a)
    A może jakieś fajne ubranka? Popatrzcie sobie np. tutaj i wybierzcie coś według własnego gustu

    Zostaw komentarz:


  • łowca_wielorybów
    odpowiedział(a)
    No i co znaleźliście pod choinką w tym roku?

    Zostaw komentarz:


  • pikaczuDe
    odpowiedział(a)
    Ja dostałem taką karte do Zary w tym roku

    Zostaw komentarz:


  • wiolena
    odpowiedział(a)
    Ja na gwiazdkę swoim bliskim daje karty podarunkowe do ulubionych sklepów. Kupią sobie to, co będzie im potrzebne. Przynajmniej unikne nietrafionych prezentów.

    Zostaw komentarz:


  • nadia90
    odpowiedział(a)
    Ja swojemu mężowi kupiłam nowe okulary przeciwsłoneczne w salonie optycznym Rzeszów , mam nadzieję, że będą pasowały i trafią w jego gust. Z roku na rok coraz trudniej kupić jakiś unikalny prezent, wasze propozycje również wyglądają bardzo sensownie.

    Zostaw komentarz:


  • utena
    odpowiedział(a)
    Ja w tym roku chciałam wszystko dopiąć na ostatni guzik przed świętami. Z tego względu poszukiwania idealnych prezentów zaczęłam wcześniej. Szukałam wśród kosmetyków, biżuterii, zabawek i wielu innych. Na szczęście trafiłam na . Dzięki temu wiem, że dzieciaki w naszej rodzinie na święta będą zadowolone!

    Zostaw komentarz:


  • łowca_wielorybów
    odpowiedział(a)
    Zawsze mam problem z wyborem odpowiedniego prezentu.

    Zostaw komentarz:


  • 2polzapracowany
    odpowiedział(a)
    Ja też uwielbiam wigilię, piękny moment to jest!

    Zostaw komentarz:

Pracuję...
X