Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Prezenty na gwiazdkę

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • plomba
    odpowiedział(a)
    Pewnie, że tak. Sądzę, że jest mnóstwo takich organizacji.

    Zostaw komentarz:


  • systemma
    odpowiedział(a)
    Z prezentami zawsze jest problem, zwłaszcza jeśli nie ma się kogo obdarowywać. Słusznie zauważył ktoś powyżej, że możesz zawsze zaangażować się w jakaś akcje charytatywną. Pomoc innym jest mile widziana.

    Zostaw komentarz:


  • Patinka
    odpowiedział(a)
    Moim zdaniem idealnym pomysłem na prezent byłby . Klocki to chyba jeden z najbardziej uniwersalnych prezentów, który sprawdzi się w każdej sytuacji. W sklepie Urwis jest ich bardzo duży wybór, nie tylko z Lego, ale też z Cobi i innych firm.

    Zostaw komentarz:


  • Patinka
    odpowiedział(a)
    Zawsze możesz pomyśleć w tym okresie o zrobieniu czegoś dla innych, np. wspomóc dom dziecka, zgłosić się jako wolontariusz. To powinno poprawić Ci samopoczucie.

    Zostaw komentarz:


  • ryszard.m
    odpowiedział(a)
    Święta to jeden z najgorszych okresów dla mnie. Może dlatego, że nie mam komu dawać prezentów. Problem mnie nie dotyczy...

    Zostaw komentarz:


  • majusz30
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez milenka Zobacz posta
    Witam. Jakie macie pomysły na gwiazdkę?
    Ja zastanawiam się czy nie sprawić dla swojego męża jednego z takich scyzoryków : . Myślicie, że to fajny pomysł na prezent?
    Według mnie to fajny pomysł. Co do prezentów to dużo zależy od preferencji osób, którym damy te upominki.

    Zostaw komentarz:


  • Sandra44
    odpowiedział(a)
    Ja w ubiegłym roku dostałam bardzo wyjątkowy prezent na Gwiazdkę, a konkretnie mąż oświadczył mi, że mamy własną działkę. Całą wiosnę pracowałam tam dzielnie i niedługo będę zbierać warzywa z rabatek. Wszystko pięknie wyrosło po podaniu nawozów z

    Zostaw komentarz:


  • brzoskwinia
    odpowiedział(a)
    Rzeczywiście całkiem fajnie Ci się trafiło

    Zostaw komentarz:


  • eni
    odpowiedział(a)
    Moim najlepszym prezentem na święta jaki otrzymałam był super laptop taki jak te w rankingu laptopów

    Zostaw komentarz:


  • Daga
    odpowiedział(a)
    Ja dostałam bardzo fajne talerzyki ozdobne z melaminy od swojej mamy One nadały trochę kolorytu mojej kuchni i dzieci bardzo lubią takie kolorowe kubeczki, sztućce itd Mama to zmawiała ze strony , więc jeżeli chcielibyście kiedyś komuś zrobić fajny prezent lub sobie samej kupić coś takiego to polecam Ogólnie to właśnie mają tam pełno ozdobnych gadżetów do naszych kuchni

    Zostaw komentarz:


  • brzoskwinia
    odpowiedział(a)
    Ja dostałam kilka fajnych książek i , na którą od dłuższego czasu ostrzyłam sobie pazurki . Swoim bliskim kupowałam z kolei to, co wiedziałam, że chcieliby dostać - koszule, sweterki, figi, alkohol i słodycze, a także biżuterię.

    Zostaw komentarz:


  • wigry
    odpowiedział(a)
    Moim zdaniem nie ma na co czekać tak wtedy będę wiecznie odkładać pieniądze : )

    Zostaw komentarz:


  • Drakhtul
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez bialyever Zobacz posta
    Myślicie iż na Swięta dobrmy pomysłem będzie kupno prestiżowej skuienki Moja siostra za rok ma wesele i chciałbym jej już sprezentować jako prezent. Wiem iż każda Panna powinna samemu sobie dobierać wystrój jednak pomyślałem iż może być to bardzo miła niespodzianka : )
    Za rok? Wydaje mi sie ze lepiej poczekac i kupic cos innego.

    Ja swojemu synowi sprezentowalem tableta

    Zostaw komentarz:


  • bialyever
    odpowiedział(a)
    Myślicie iż na Swięta dobrmy pomysłem będzie kupno prestiżowej skuienki Moja siostra za rok ma wesele i chciałbym jej już sprezentować jako prezent. Wiem iż każda Panna powinna samemu sobie dobierać wystrój jednak pomyślałem iż może być to bardzo miła niespodzianka : )

    Zostaw komentarz:


  • igorbutor
    odpowiedział(a)
    Dziewczęta, co sądzicie, żeby mamie sprezentować suszarkę na święta? Korzysta często, więc na pewno się przyda, ale czy taka suszarka może kobietę ucieszyć?

    Zostaw komentarz:

Pracuję...
X