Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Prezenty na gwiazdkę

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • marti06
    odpowiedział(a)
    Prezenty na gwiazdkę

    Ja też już zaczynam się rozglądać za prezentami i ozdobami świątecznymi. Nie lubię zostawiać tego na ostatnią chwilę. Przedświąteczna nerwówka i tak jest wystarczająco duża. Ostatnio znalazłam fajną hurtownię z dekoracjami świątecznymi. Wybrałam już kilka fajnych lampek do salonu. Sami sprawdźcie na stronie .

    Zostaw komentarz:


  • jolantaniewinska
    odpowiedział(a)
    Moim zdaniem mocne i stylowe rozwiązania z sprawdzi się perfekcyjnie i na pewno sie spodoba.

    Zostaw komentarz:


  • magda13
    odpowiedział(a)
    Ja zawsze wypytuje bliskich, co aktualnie potrzebują, dzięki temu wiem, że prezenty są zawsze trafione

    Zostaw komentarz:


  • heniutek
    odpowiedział(a)
    A czy byłyby dobre? W sumie to na święta planuję takie kupić, bo nie mam żadnego pomysłu, co mogę bliskim kupić. Moja fantazja w tym zakresie nie jest niestety ułańska a nie chcę też kupić coś, z czego nie będzie żadnego pożytku. A taki fotokalendarz to całkiem fajna sprawa.

    Zostaw komentarz:


  • AnnaWosian
    odpowiedział(a)
    Jeśli chce się wymyślić coś fajnego i oryginalnego to już można zacząć się zastanawiać. Ja wpadłam na taki pomysł, żeby dla siostry wykupić , bo lubi robić zdjęcia i kocha miasto Kraka. To na pewno ją ucieszy. Muszę się tylko zorientować w cenach i terminach.

    Zostaw komentarz:


  • marianleski86
    odpowiedział(a)
    Ja prezentów zawsze szukam w portalu i zawsze udaje się coś trafić.

    ______________________________________
    Portal a na nim

    Zostaw komentarz:


  • Mermagda0
    odpowiedział(a)
    Ja na ostatnią gwiazdkę dostałam zestaw sztućców od moich rodziców. Fajnie trafili z prezentem bo akurat wporwadzalismy sie do nowego mieszkania wiec wszystko co praktyczne uznalismy za swietny prezent. Wybrali klasyczny zestaw z marki

    Zostaw komentarz:


  • Zakira
    odpowiedział(a)
    Ja niedawno odkryłam świetny sklep z perfumami i teraz kupuję tam prezenty bliskim Moja siostra dostanie na urodziny ode mnie . Wiem, ze lubi te perfumy, więc z prezentu na pewno się ucieszy

    Zostaw komentarz:


  • debi
    odpowiedział(a)
    Ja swojej siostrze na urodziny zawsze kupuje ubrania. Nie jest to typowy prezent tak jak perfumy czy książka, a jednak zawsze bardzo ją cieszy. Polecam ten butik . Można tam znaleźć dobrej jakości ubrania na każdą okazję.

    Zostaw komentarz:


  • jackwelss39
    odpowiedział(a)
    Wielkanoc coraz bliżej, pora pomyśleć właśnie o prezentach Bardzo fajne oferuje , bo to własnie kawa jest bardzo fajnym prezentem, lub dodatkiem do czegoś większego

    Zostaw komentarz:


  • Marek2
    odpowiedział(a)
    Teraz co prawda nie na święta, ale na inne okazje można kupić mężczyźnie w prezencie . Na nadchodzący sezon na pewno się przydadzą, tym bardziej, że są eleganckie i bardzo dobrej jakości.

    Zostaw komentarz:


  • rafalmikolajczyk
    odpowiedział(a)
    Od siebie polecam jeszcze celować w zainteresowania i hobby danej osoby Np. żona najczęściej kupuje mi coś związane z myślistwem np. .

    Zostaw komentarz:


  • Adamila021
    odpowiedział(a)
    Teraz wielkimi krokami zbliza się wielkanoc, więc pora również pomyśleć o prezentach Dla kobiet bardzo polecam różne akcesoria cukiernicze, które pomogą w codziennych wypiekach, dużo ciekawych informacji na ten temat możecie zdobyć na blogu

    Zostaw komentarz:


  • łowca_wielorybów
    odpowiedział(a)
    Dla dzieciaków warto szukać zabawek w sklepach internetowych. Tutaj sobie poczytajcie , dlaczego to wygodniejsza forma zakupów.

    Zostaw komentarz:


  • catia
    odpowiedział(a)
    Dla dzieci już mam po kupione prezenty jednak dla męża wciąż nie mam pomysłu, może Wy coś podpowiecie?

    Zostaw komentarz:

Pracuję...
X