Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Prezenty na gwiazdkę

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • plomba
    odpowiedział(a)
    W sumie racja. No to może bon do drogerii?

    Zostaw komentarz:


  • Patinka
    odpowiedział(a)
    Tylko możesz nie trafić z zapachem. Perfumy to śliski temat.

    Zostaw komentarz:


  • fikus
    odpowiedział(a)
    Ja tam uważam, że perfumy to może być bardzo fajny prezent. No ale to trzeba też uważać. Niektórzy mają swój unikalny gust oraz wykształocny własny zapach. Trzeba dobrze wiedzieć co lubi druga osoba. Szkoda by było wydać pieniądze na perfumy dla kogoś kto nie będzie ich nawet używał. Tutaj trzeba uważac pomimo, że jest to dość unikalny prezent.

    Zostaw komentarz:


  • mareczek
    odpowiedział(a)
    Z dzieciakami nie ma problemu, aby na święta kupić trafiony podarek.. Kupujesz i po sprawie. Kurier przyniesie za kilka dni. Dla dorosłych? Trudniej dobrać nutę zapachową perfum, ulubione książki czy muzykę...

    Zostaw komentarz:


  • fara
    odpowiedział(a)
    Ja też juz zaczynam kupować prezenty dla najbliższych. Dla taty na pewno będzie to woda po goleniu . Mamie myślę, że jakiś perfum kupię i nie wiem jeszcze co z siostrą. Może jakiś ciuszek

    Zostaw komentarz:


  • penne
    odpowiedział(a)
    Może i do Świąt jeszcze daleko ale ja nie lubię zostawiać zakupów prezentowych na ostatnią chwilę. Już w listopadzie kupuję choinkowe upominki dla najbliższych. A najchętniej - zamawiam przez Internet. Dla mojej siostrzenicy chciałabym w tym roku wybrać coś z gadżetów szkolnych. Fajne widziałam w sklepie Brytyjka.pl. To nastolatka więc myślę, że przyda jej się taki modny dodatek, którym wzbudzi zazdrość wśród koleżanek

    Zostaw komentarz:


  • krolsniegu
    odpowiedział(a)
    Proponuję zaprosić go na czekoladowe fondue (nie od dzisiaj wiadomo, że faceci są strasznymi łasuchami na słodycze), koszt: 49 zł. (dla dwojga) lub 79 zł. (dla czworga), albo na Tajską kuchnię dla dwojga - koszt 99 zł. (w Warszawie). Myślę, że stosunkowo niewielkim kosztem zrobisz mu oryginalny prezent.
    Ostatnio edytowany przez krolsniegu; 10.10.2016, 23:37.

    Zostaw komentarz:


  • łowca_wielorybów
    odpowiedział(a)
    Spoko loko! Do Świąt jeszcze kawał czasu!

    Zostaw komentarz:


  • beros
    odpowiedział(a)
    myślę, że fajnym prezentem może okazać się zakup odkurzacza centralnego. Cała rodzina mogłaby wówczas cieszyć się czystym domem pozbawionym roztoczy:

    Zostaw komentarz:


  • plomba
    odpowiedział(a)
    A to prawda. Czasami nie wiadomo co kupić. To zdecydowanie twardy orzech do zgryzienia.

    Zostaw komentarz:


  • Peyton
    odpowiedział(a)
    Do gwiazdki jeszcze trochę czasu ale prezenty czasem to ciężki orzech do zgryzienia..

    Zostaw komentarz:


  • plomba
    odpowiedział(a)
    A to ja o tym nie wiedziałam. Jeśli chodzi o prezenty dla dzieci na święta, to ja oczywiście kupuję zabawki. To chyba najlepsze na co można postawić. Ostatnio w sklepie Urwis kupiłam . Na tej stronie jak nie macie konkretnego pomysłu, to możecie się posiłkować propozycjami.

    Zostaw komentarz:


  • Patinka
    odpowiedział(a)
    W sumie ostatnio dowiedziałam się, że w miejskich ośrodkach pomocy społecznej można oddawać ubrania i zabawki. To całkiem dobry pomysł.

    Zostaw komentarz:


  • plomba
    odpowiedział(a)
    Zaczęłabym od popytania w szkołach i w domach dziecka. Są też chyba strony z takimi organizacjami.

    Zostaw komentarz:


  • Patinka
    odpowiedział(a)
    A znasz jakieś konkretne przykłady? Chętnie bym to sprawdziła.

    Zostaw komentarz:

Pracuję...
X