Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Prezenty na gwiazdkê

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Magdula88
    odpowiedział(a)
    Ja juz nie moge sie doczakac Wigilii ;D Jestem bardzo ciekawa co dostane od najblizszych pod choinke mam juz nawet swoje typy. Ale chcialabym tez zobaczyc reakcje rodziców na prezent. Planuje im kupic zestaw sztuæców od pare razy juz o tym wspominali

    Zostaw komentarz:


  • agnieszkaa
    odpowiedział(a)
    A mo¿e taka by³aby ok? Maj± bardzo szeroki asortyment i warto tam sobie poszukaæ jakich¶ ciekawych ofert na prezenty

    Zostaw komentarz:


  • chomikuj
    odpowiedział(a)
    Ja swego czasu bardzo chcia³am dostaæ na gwiazdkê t± oto suszarkê do w³osów: . Ale z tego co wiem, to mój partner ma ju¿ dla mnie co innego, wiêc chyba bêdê sobie musia³a sama j± kupiæ... Ech, a naprawdê bardzo j± chcia³am i wci±¿ potrzebuje

    Zostaw komentarz:


  • magda906
    odpowiedział(a)
    Mo¿e poza tego typu prezentem, podarujesz mu równie¿ co¶, czego siê nie spodziewa? Ja, najprawdopodobniej zdecydujê siê na nagranie od ¶w. Miko³aja, które mo¿na zamówiæ na - jestem pewna, ¿e ucieszy siê z niego jak dziecko (swoj± drog±, dla dzieci równie¿ jet to cudowny podarunek)!

    Zostaw komentarz:


  • sledoka
    odpowiedział(a)
    Witam! Moim zdaniem jest to super pomys³!

    _____________________

    Zostaw komentarz:


  • bepxinhplaza12
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez milenka Zobacz posta
    Witam. Jakie macie pomys�y na gwiazdk�? Ja zastanawiam si� czy nie sprawi� dla swojego m�a jednego z takich scyzoryk�w : . My�licie, �e to fajny pomys� na prezent?
    GÆ°Æ¡ng chiếu háº*u Android có thể được áp dụng cho bất kỳ xe ô tô riêng. Google Map chuyển hÆ°á»›ng vá»›i mạng 3G sẽ lÃ* ngÆ°á»i bạn thân nhất của bạn trên Ä‘Æ°á»ng. , các tÃ*nh năng của máy ảnh phÃ*a trÆ°á»›c 1080p vÃ* camera quay lại D1 đảm bảo má»i chi tiết được ghi lại vÃ* cung cấp đầy đủ bằng chứng xung Ä‘á»™t. NgoÃ*i ra, hệ Ä‘iá»u hÃ*nh Android 4.4 cung cấp khả năng tÃ*ch hợp dá»… dÃ*ng các phần má»m má»›i, lÃ*m cho thiết bị trở nên thông minh trong khi lái xe.

    Má»™t thiết bị định vị gắn cÃ*o xe nhÆ°:
    • Dịch vụ Theo dõi GPS

    Sá»* dụng mạng Wi-Fi hoặc 3G, bạn có thể sá»* dụng dịch vụ Theo dõi miá»…n phÃ* GPS
    • Äiá»u hÆ°á»›ng của Google Map

    Vá»›i mô Ä‘un GPS tÃ*ch hợp sẵn, bạn có thể dá»… dÃ*ng sá»* dụng Ä‘iá»u hÆ°á»›ng bản đồ của Google theo mạng 3G / Wi-Fi vÃ* tải xuống bản đồ địa phÆ°Æ¡ng APP.
    • Äêm xem tuyệt vá»i

    Tầm nhìn ban đêm cho clip ná»™i thất vÃ* các mÅ©i chÃ*ch ngừa
    • Không rảnh tay Bluetooth

    JC600 cho phép bạn nháº*n cuá»™c gá»i mÃ* không cần phải khoe vá»›i Ä‘iện thoại di Ä‘á»™ng.
    • Ghi hình 1080p

    Chipset hiệu suất cao MTK đảm bảo chất lượng ghi âm tuyệt vá»i 1080p.
    • MÃ*n hình IPS 5 Inch



    MÃ*n hình lá»›n cho phép xem trÆ°á»›c những gì Ä‘ang được ghi lại
    Sự bảo đẩm vỠsản phẩm thiết bị định vị ô tô

    Tất cả các sản phẩm đã được kiểm tra chất lượng nghiêm ngặt trong nhÃ* trÆ°á»›c khi đóng gói.

    Tất cả các sản phẩm đã được đóng gói trÆ°á»›c khi váº*n chuyển.

    Má»™t năm bảo hÃ*nh được cung cấp cho tất cả các mô hình. Chúng tôi sẽ chịu chi phÃ* bảo trì trong thá»i gian bảo hÃ*nh

    Saovietjsc luôn cáº*p nháº*t những thông tin má»›i nhất vá» các thiết bị định vị ô tô vÃ* các loại camera hÃ*nh trình ô tô

    CHI TIẾT:


    Zostaw komentarz:


  • Baton93
    odpowiedział(a)
    Hm, to wszystko w sumie zale¿y... A mo¿e zrobi³by¶ to tak bardzo niekonwencjonalnie, na przyk³ad kup sobie ze strony zaproszenie ¶lubne i wsad¼ Twojej wybrance do prezentu. Jak zapyta na czyje wesele to wtedy powiedz ¿e na wasze i wtedy siê jej o¶wiadczysz. Czy uwa¿asz ¿e to dobry pomys³? Bo moim zdaniem ¶wietny

    Zostaw komentarz:


  • KeKuLski
    odpowiedział(a)
    depilator

    Hej, ja polecam zakup depilatora laserowego, sami zobaczcie ile ma korzy¶ci dziêki niemu osi±gniesz mega g³adkie nogi i nie tylko

    Zostaw komentarz:


  • mieszko89360
    odpowiedział(a)
    W³a¶nie nadchodzi ten przykry okres kiedy musimy podejmowaæ decyzje i niepotrzebnie wydawaæ pieni±dze :P.


    ____________

    Zostaw komentarz:


  • maitrang7995
    odpowiedział(a)
    LÆ°u lại tÃ* vá» tìm hiểu má»›i được

    Zostaw komentarz:


  • arzaram
    odpowiedział(a)
    Moim zdaniem taki prezent to super pomys³!

    Zostaw komentarz:


  • Conamore
    odpowiedział(a)
    Prezenty na ¶wiêta

    U nas najprawdopodobniej bêdzie wiêkszy zakup w postaci laptopa dla dzieci, bo nadal wisz± na naszym. Na razie ogl±dam ró¿ne oferty jak ta ale nie nastawiam siê na konkretn± markê.

    Zostaw komentarz:


  • brzoskwinia
    odpowiedział(a)
    Zale¿y dla kogo szykujemy ten prezent. Zdaje mi siê, ¿e naj³atwiej kupowaæ prezenty dla dzieci, które przyjmuj± zabawki w ka¿dej postaci. Fajn± opcj± s± , mi bardzo przypad³ do gustu Tygrysek z Kubusia Puchatka:

    Zostaw komentarz:


  • heniutek
    odpowiedział(a)
    A ja za bardzo siê nie wysilam i ogarniam to, co mi najbardziej odpowiada. W tym roku bêd± u mnie dominowa³y . Zamawiam takie zarówno dla m³odszych jak i starszych pokoleñ.

    Zostaw komentarz:


  • kmurka
    odpowiedział(a)
    ja dajê pieni±dze - ka¿dy kupuje to co uwa¿a...
    ______________________________________

    Zostaw komentarz:

Pracuję...
X