Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Prezent dla męża

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #31
    Pomysłów rzeczywiście jest sporo, więc zdecydowanie jest w czym wybierać

    Komentarz


    • #32
      ja jestem zwolennikiem praktycznych prezentow jak zegarki, perfumy czy paski

      Komentarz


      • #33
        W sumie można zastanowić się jeszcze nad jakimś fajnym kosmetykiem .Szczególnie jeśli wiemy,że mężczyzna sam sobie takiego nie kupi ( u mnie w małżeństwie to ja jemu kupuję wszystkie rzeczy do pielęgnacji bo on zupełnie nie ma pojęcia co bedzie dobre).
        Mogę polecić szczególnie ten balsam do golenia Alvy


        Jest bardzo delikatny, świetnie nawilża skórę. Mój mąż go uwielbia.

        Komentarz


        • #34
          Z facetami prawie jak z dziećmi Ja tez kupuje mężowi kosmetyki i ubrania. Ostatnio przeglądałam kolekcje dla niego na byInsomnia, bo oboje cenimy modne, wygodne i dobre gatunkowo ubrania. Te koszulki i bluzy warto kupić, marka słynie z ubrań wygodnych, z wysokiej jakości bawełny, w stonowanych kolorach, bez udziwnień, aczkolwiek nie banalnych. Znawcy tych projektów wiedzą, o czym mówię/piszę

          Komentarz


          • #35
            Mój mąż najchętniej przygarnąłby , ale jako że nie stać mnie na takie drogie prezenty, w tym roku znowu dostanie koszulę

            Komentarz


            • #36
              ja myślę, że nie można uogólniać, jeśli chodzi o prezenty. Sam niezbyt chętnie przygarniam wszelkie kosmetyki czy ubrania i moja żona wie, że to nie jest dla mnie fajny prezent. Już bym wolał, żeby te pieniądze odłożyła do naszego słoiczka na wakacje. Czasem tak robimy, że zamiast kupować sobie nawzajem prezenty, to te pieniądze odkładamy na wycieczki. Na przykład w tym roku wybieramy się do Turcji, do Marmaris:
              Myślę, że warto było poświęcić te parę koszul, żeby mieć o parę dni dłuższe wakacje.

              Komentarz


              • #37
                Narzędzia i kosmetyki do pielegnacji brody

                Mam super pomysł na prezent, bot rzecz jeszcze mało znana: narzędzia i kosmetyki do pielęgnacji brody w w opakowaniach stylizowanych na starodawne. Zobaczcie na stronie:

                Komentarz


                • #38
                  O, całkiem ciekawa sprawa.

                  Komentarz


                  • #39
                    Wpadłam również na inny pomysł, który narodził mi się poprzez obserwację swojego faceta. Może właśnie jakiś taki sprzęt do ćwiczenia? Zastanawiam się, czy swojemu nie kupić jednej z ławeczek ze strony . Znacie się na tym ? Możecie coś doradzić? Wtedy gdyby zobaczył, że ma coś takiego, to może by zaczął ćwiczyć i bardziej dbać o siebie. Próbowałyście takiego sposobu?

                    Komentarz


                    • #40
                      Czytałam niedawno o i myślę, że aktualnie warto pójść właśnie w tę stronę.

                      Komentarz


                      • #41
                        Mój mąż zdenerwowałby się, gdybym zaczęła mu kupować ubrania. Ale na najbliższe urodziny mam już upatrzony prezent. Zabiorę go na , do salonu joliesse.
                        Byłam tam tydzień temu z przyjaciółką i mówię wam, to naprawdę boskie uczucie. Tak się zrelaksowałam, odprężyłam, było tak cudownie...
                        A mój mąż ma dość stresującą pracę, więc od razu o nim pomyślałam, że ucieszyłby się z możliwości relaksu, a że za dwa tygodnie jego urodziny, to postanowiłam zrobić mu taki prezent. No i ja też od razu pójdę, bo też mi się podobało.

                        Komentarz


                        • #42
                          Zegarek, pasek i krawat byłby fajnym prezentem.

                          Komentarz


                          • #43
                            Konkretnie pić wino perliste i na prawdę różnica nie do poznania. taki tokaj oczyszcza sprawnie jamę ustntą a zęby
                            Ostatnio edytowany przez isko; 22.08.2016, 12:32.

                            Komentarz


                            • #44
                              Ja planuję prezent w postaci , czyli quada, o którym od dawna marzy mój chłopak. Nie jest to może mały wydatek, ale czasami można chyba zaszaleć

                              Komentarz


                              • #45
                                Zastanawiam się nad prezentem dla mojego faceta na imieniny, ponieważ on bardzo często wyjeżdża w sprawach biznesowych no i wtedy nie ma Internetu. Zastanawiam się nad takim rozwiązaniem myślicie, że jest to dobre rozwiązanie? Wtedy gdy by wyjeżdżał, to by sobie doładował tę kartę i Internet by miał. Dodam, że wyjeżdża on dosyć nieregularnie, a więc jakiś abonament odpada. Jakie jest Wasze zdanie? To jest dobra oferta, czy są lepsze?

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X