Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

studia w późniejszym wieku:)

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #31
    Za późno nigdy nie jest ale pytanie czy studia w Polsce rzeczywiście coś Ci dadzą? No chyba, że znajdziesz sobie kierunek, na którym rzeczywiście zdobędziesz jakieś praktyczne umiejętności. Ja już bym teraz drugi raz na studia nie poszedł bo niestety dla mnie były to lata częściowo zmarnowane. Myślę jeszcze ew. o (system ERP dla dużych firm) bo znalazłem ostatnio takie coś na jednej z uczelni w Poznaniu.

    Komentarz


    • #32
      Nie byłabym jednak aż taką pesymistką. Zresztą uważam, że dobre wykształcenie jest bardzo ważne, niezależnie od wieku.

      Komentarz


      • #33
        Rozwijanie się nie ma końca

        Komentarz


        • #34
          Czasem niby niepozorny kurs może pomóc odmienić życie, i to dosłownie. Znajoma zapisała sie na kurs detektywistyczny , zdobyła licencję i od tego momentu pracuje, awansowała po dodatkowym szkoleniu rozszerzonym i idzie jej nieźle w zawodzie, który niby taki męski.

          Komentarz


          • #35
            Uważam, że na naukę nigdy nie jest za późno. Zawsze warto się dokształcać nawet jeśli nam się wydaje, że jesteśmy już na to za starzy Trzeba tylko wybrać taki kierunek, który nas naprawdę zainteresuje. Nauka powinna być dla nas przyjemnością a nie przymusem. Od siebie mogę polecić WSEiZ w Warszawie i ochronę środowiska - Jak dla mnie bardzo ciekawy kierunek.

            Komentarz


            • #36
              Studiować zawsze się opłaci. Nie jest tak trudno jak się wydaje

              Komentarz


              • #37
                Człowiek uczy się całe zycie

                Komentarz


                • #38
                  Pewnie! Jak ktoś ma czas i siły - niech studiuje.

                  Komentarz


                  • #39
                    Moim zdaniem warto nieustannie w siebie inwestować bo to najlepsza inwestycja, na jaką możemy się zdecydować. Nie zawsze możemy sobie pozwolić na studia ale są jeszcze przecież szkoły policealne czy różnego rodzaju kursy i szkolenia. Osobom z Zielonej Góry i okolic polecam tą szkołę . Moja siostra kończyła tam kilka kursów i bardzo sobie chwali.

                    Komentarz


                    • #40
                      Na naukę nigdy nie jest za późno

                      Komentarz


                      • #41
                        Super Dzięki wielkie Z całą pewnością mi się przyda

                        Komentarz


                        • #42
                          Ja się niestety kompletnie na tym nie znam ;/

                          Komentarz


                          • #43
                            Ja wychodzę z założenia, że lepiej mimo wszystko późno niż wcale.

                            Komentarz


                            • #44
                              Nie można żyć w przekonaniu, że na studia idzie się tylko od razu po maturze. Nic nie stoi na przeszkodzie, by wybrać się na nie nawet dwadzieścia lat później. Niezwykle ciekawą i perspektywiczną opcją w mojej ocenie wydaje mi się , które dają szansę na godne zarobki po ich ukończeniu.

                              Komentarz


                              • #45
                                Gdy przeczytałam tytuł tematu to pierwszą moją myślą było to, że o opinię pyta się ktoś kto już dawno przekroczył czterdzieści lat. Ty jesteś młoda i jak nie teraz to kiedy masz realizować swoje marzenia. Lepiej się przekonać i sparzyć niż całe życie żałować, że nigdy na coś się nie zdecydowaliśmy.
                                Mam kolegę który skończył licencjat z psychologi. W sumie zostało mu tylko obronienie go. Wtedy stwierdził, że on się nie widzi w tym zawodzie i postanowił od października iść na zupełnie inne studia. Wybrał bezpieczeństwo wewnętrzne w Wyższej Szkole Bankowej w Gdyni () Gdy się znajomi i rodzina pytali co on robi to odpowiadał, że zawsze chciał mieszkać i studiować nad morzem. Urodził się i wychowywał w Warszawie więc wydało mu się to naturalne, że tam będzie studiować. Cały mój wywód ma za zadaniu unaocznić Ci że za swoimi marzeniami warto podążać, nawet jeśli wszystkim wokół wydaje się to mało logiczne.

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X