Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

studia w późniejszym wieku:)

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #16
    Na studia chyba nigdy nie jest za późno...

    Komentarz


    • #17
      uczyć się można zawsze, wystarczy przejść się do takiego cosinusa czy gdzieś - wszędzie ludzie w różnym wieku, moja znajoma ostatnio poszła do szkoły tutaj: - ma w planach otworzenie własnej firmy i w ogóle

      Komentarz


      • #18
        Ja też myślę, że w tej kwestii nie ma żadnych ograniczeń wiekowych

        Komentarz


        • #19
          Jasne, że nie ma ograniczeń. Przykładem jest moja mama, która ma 52 lata i stwierdziła że chce się dokształcić, studiuje zaocznie

          Komentarz


          • #20
            I bardzo dobrze. Podziwiam takie osoby

            Komentarz


            • #21
              Myślałem, że jesteś już naprawdę starsza, a ty masz dopiero 27 lat! To naprawdę niedużo i raczej nie ma przeszkód, żebyś teraz podjęła studia. Ja na stare lata to wolałbym na przykład podróżować niż studiować, choć słyszałem, że to dobrze robi na mózg.
              W każdym razie czasem sobie przeglądam oferty w wyszukiwarce i tak myślę, że jest tyle miejsc, które chciałbym i mógłbym odwiedzić, ale nie mam czasu. Może na emeryturze sobie pojeździć po świecie.

              Komentarz


              • #22
                Moim zdaniem studiować można w każdym wieku.

                Komentarz


                • #23
                  Nigdy nie jest za późno, by podjąć naukę.

                  Komentarz


                  • #24
                    Nigdy nie jest za późno. Spróbuj. Warto.

                    Komentarz


                    • #25
                      Języka obcego też można się nauczyć w każdym wieku, wystarcza chęci. Dobre są kursy dla seniorów

                      Komentarz


                      • #26
                        Obecne czasy zmuszają nas niejako do nauki przez całe życie. Ponadto pozytywnie wpływa to na nasz umysł i opóźnia proces demencji.

                        Komentarz


                        • #27
                          Moim zdaniem wiek nigdy nie powinien nas ograniczać. Moja mam skończyła studia w wieku 35 lat i otworzyła zaraz po zdobyciu dyplomu własną firmę. Przy tym cały czas pracowała i zajmowała się domem. Obecnie jej przedsiębiorstwo coraz lepiej funkcjonuje, nawet już współpracuje z biurem rachunkowym , aby szybko uporać się z "papierkami" i świetnie się w tym całym prowadzeniu działalności odnajduje.

                          Komentarz


                          • #28
                            czasem człowiek z wiekiem dojrzewa i chce się uczyć.Mój brat właśnie tak miał że skończył 26 lat w wieku 21 lat skończył maturę bo chyba dodatkowo liceum ogólnokształcące dla dorosłych 4 lata pracował i postanowił zacząć studia a zawsze powtarzał że nie potrzebne studia i w ogóle a teraz chodzi uczy się i tak dalej. Nie ma co się bać że to za późno wielu ludzi w późniejszym wieku studiuje i nie ma z tym żadnego problemu. Jak chcesz to nic ci nie będzie przeszkadzało w tym żeby osiągnąć swój cel a cel uświęca środki.

                            Komentarz


                            • #29
                              27 lat to jeszcze nie tak dużo. Nawet jeśli było by więcej, to nic nie stoi na przeszkodzie, żeby spełniać swoje marzenia

                              -------------
                              Ostatnio edytowany przez angelina; 29.09.2015, 12:34.

                              Komentarz


                              • #30
                                Pewnie masz rację, chociaz w tym wieku ma się już pewne zobowiązania, które sprawiają, że jest trudniej.

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X