Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Prezent dla brata

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Prezent dla brata

    Witam, tak jak w temacie, chciałam się Was poradzić w kwestii wyboru prezentu dla mojego brata. Mój brat trenuje piłkę nożną, która jest dla niego całym światem, więc chciałabym kupić mu coś z czego będzie miał pożytek na treningach, pomyślałam o takich skarpetach: co o tym myślicie?

  • #2
    Warto byłoby podarować bratu coś zgodnego z jego zainteresowaniami.

    Komentarz


    • #3
      Ja bratu kupiłam skórzaną torbę na ramię.

      Komentarz


      • #4
        kup mu najlepiej jakąś kartę podarunkową

        ______________________________

        Komentarz


        • #5
          ...

          J abym nie kupiłam skarpet na prezent Może faktycznie kup mu jakąś fajną torbę na ramię . Tu masz rewelacyjne skórzane - . Piłkarze bardzo dbają o siebie i swój wygląd dlatego często stawiają na takie designerskie dodatki

          Komentarz


          • #6
            Ja bym kupił mu jakiś tablet lub telefon.

            ______________________________

            Komentarz


            • #7
              może jakąś książkę, np biografię piłkarza czy cos w tym stylu

              Komentarz


              • #8
                Nie każdy facet interesuje się piłką nożną

                Komentarz


                • #9
                  Na pewno fajnie byłoby wybrać dla brata taki prezent, który przynajmniej w jakimś stopniu będzie nawiązywał do jego zainteresowań. Niemniej jednak nie koniecznie musi to być upominek związany z piłką nożną. Obecnie bardzo dużą popularnością cieszy się taki gadżet jak . W Toys4Boys znajdziemy szeroki wybór tego typu "zabawek" w tym nawet takie nieco bardziej ekskluzywne i z tego co wiem, można kręcąc je na palcach doskonale się bawić.

                  Komentarz


                  • #10
                    Może kupcie swojemu rodzenstwu cos z elektroniki ? jakiś gadżet, który na co dzień mu się przyda. Może zobaczcie sobie ofertę firmy , proponują oni świetne powerbanki i pen-drivy. Jak dla mnie to w sam raz pomysl na prezent, szczególnie dla chłopaka

                    Komentarz


                    • #11
                      Prezenty zgodne z zainteresowaniami to zawsze dobry wybór.

                      Komentarz


                      • #12
                        A może lepiej zostawić to jakiemuś specowi?

                        Komentarz


                        • #13
                          Jeżeli brat jest biznesmenem to polecam wynajęcie mu noclegu w . Wiem, że to droga sprawa, ale będzie zachwycony. To są hotele przyszłości Na najwyższym poziomie Mnie prawdopodobnie nigdy nie będzie na taki rarytas stać, ale można pomarzyć

                          Komentarz


                          • #14
                            A może warto pomyśleć o komputerze? , ale także to doskonałe narzędzie do zabawy i szybkiego sprawdzania informacji. Każdemu na pewno się przydadzą.

                            Komentarz


                            • #15
                              A co powiecie na portfel skórzany? Każdemu facetowi na pewno przyda się taka rzecz, no chyba, że już ma go Możecie wtedy postawić na inne podobne gadżety jak bilonówki, bankotówki, albo i nawet etui na wizytówki. Wszystko to łacznie z wspomnianymi portfelami znajdziecie w sklepie Mają całkiem spory ich wybór w bardzo fajnych cenach

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X