Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

W co inwestować ?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • W co inwestować ?

    Planuję od jakiegoś czasu przeznaczyć pieniądze na jakąś ciekawą inwestycję. Do głowy przychodzą mi różne pomysły, z czego najlepszy wydaje mi się zainwestowanie w nieruchomości np. domy. Codziennie przeglądam oferty firm na gdzie znajduję nowe pomysły na ulokowanie mojego kapitału. Chciałbym się dowiedzieć co sądzicie o takiej inwestycji w nieruchomości - czy wg Was może zainwestować w coś innego np złoto ?

  • #2
    a co myślicie o inwestycji w powierzchnię magazynową i ? Czy ktoś prowadzi własny magazyn?

    Komentarz


    • #3
      Myślę, że ciekawą inwestycją mogą być też zakłady bukmacherskie. Myśleliście o takim rozwiązaniu? Jeśli nie macie pojęcia o piłce nożnej to polecam Wam blog , tam dowiecie się bardzo dużo. Próbujcie

      Komentarz


      • #4
        A co sądzicie o inwestowaniu na giełdzie? Mój mąż zaczął się tym interesować, to dobry zarobek, jeśli się dobrze umieści pieniądze. Czytał czy warto zwrócić uwagę na . Czy macie z tym jakieś doświadczenie? Może jesteście w stanie coś poradzić?

        Komentarz


        • #5
          Deweloper Orion

          Jak myślicie warto inwestować w dzisiejszych czasach w nowe mieszkania dla siebie lub nawet pod wynajem ? Ostatnio widziałem u dewelopera Orion, niesamowite ceny mieszkań ! Można wszystko znaleźć na ciekawa nowoczesna oferta, co myślicie o takich mieszkaniach, warto się skusić i kupić któreś?

          Komentarz


          • #6
            Z inwestowaniem jest ciężko, jedna sprawa, mało kogo stać, a druga, wiele osób nie ma o tym zielonego pojęcia. Trzeba to robić z głową.

            Komentarz


            • #7
              Mi się wydaje, że najlepiej byłoby popytać jednak znajomych w tej kwestii... Nie ma lepszej drogi...

              Komentarz


              • #8
                Myślę, że to dobry pomysł. Ja inwestuję w nieruchomości od dawna. Najlepiej kupować nowe mieszkania w dużych miastach. Ładne apartamenty w dobrej dzielnicy są łakomym kąskiem, za który klienci płacą nieco więcej niż standardowo. Ja mam swojego sprawdzonego dewelopera dlatego mieszkania kupuję tylko od niego. Mają najlepsze lokalizacje, konkurencyjne ceny i doświadczenie. Na rynku są od 20 lat. Budują w Krakowie, Wrocławiu i Katowicach. Tutaj możesz sobie sprawdzić ich inwestycje . Jeśli chcesz inwestować w nieruchomości musisz się dobrze do tego przygotować.
                Ostatnio edytowany przez matkowska; 08.01.2017, 01:00.

                Komentarz


                • #9
                  Moim zdaniem warto w tej sprawie popytać znajomych. To jest najlepsze źródło wiedzy w tego typu sprawach...

                  Komentarz


                  • #10
                    Inwestuj w siebie, w swój rozwój i w książki. Te inwestycje zawsze się opłacają. Ja przynajmniej raz w mieiacu robie zamówienie na bo nie dosć że czytanie sprawia mi przyjemność to jeszcze książki historyczne często sprawiają ze zuepłeni inaczej patrze na to co nas otacza.

                    Komentarz


                    • #11
                      ja zaczynam import maszyn z Holandii i przez umieszczanie dużej liczby ogłoszeń w sieci np tu sprowadzam praktycznie pod zamówienie. Tym sposobem ograniczam ew ryzyko.

                      Komentarz


                      • #12
                        Jest sens inwestować w automatyczne myjnie samochodowe ?

                        Komentarz


                        • #13
                          Teraz to najlepiej inwestować w kryptowalutę

                          Komentarz


                          • #14
                            W złoto ;D

                            Komentarz


                            • #15
                              Fakt, złoto to zawsze dobra inwestycja

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X